Оле Лукойе• 08 ноября 2024

Купили б зараз житло?

Квартиру старий фонд чи новобудова
Результат:
вже голосів: 75
45 (60%) Новобудова
30 (40%) Старий фонд
Красавица писяная• 08 ноября 2024
Мало водних. Хоча б місто і бюджет озвучили.

вре_Динка• 08 ноября 2024
якби купувала - то або будинок приватний або квартиру в нормальному жк, але яка може бути зараз мова про покупку свого житла, коли кожен день фаєршоу
Нічний дожор• 08 ноября 2024
Вопрос, удивляющий своим идиотизмом.
Где жилье? Какое жилье? Сколько стоит жилье?
В Покровске - нет. В Нью-Йорке за три копейки - да.
Гидроусилитель руля• 08 ноября 2024
Купила б, було б за що. Але є своя в розбитому домі в зоні бойових дій.
Сама вумна тутички• 08 ноября 2024
Ні, мені не потрібно. Достатньо житла
БезникаяЯ• 08 ноября 2024
Еще одно под сдачу или единственное? В Ужгороде или в Херсоне? За последние деньги или просто, чтоб деньги зря не лежали? Вариантов масса)
Госпожа Белладонна• 08 ноября 2024
старый фонд, первые этажи

Не стесняюсь• 08 ноября 2024
Я люблю старый фонд ,толстые стены и ремонт ,или не надо делать, или меньше. Новострой- это бетонные стены. Ремонт много делать . Но если есть кому заморочиться - то новострой с толстыми стенами.
Снежнакомка• 08 ноября 2024
Лише новобудову чи будинок 10-15 річної давності з ремонтом, як максимум. Я купила 4 роки назад двушку на м. Шулявська. Будинок 84 року. 10 хв.до метро. Квартира 60 м. Все мені подобалося, але тепер розумію, що це якесь прокляте місце...взимку проблеми з запуском опалення. Труби постійно ремонтують. Часто немає води, бо знову щось зламалося. Вгорі живуть алкоголіки і до них ходять такі самі гості. Двір вічно переритий, бо знову щось зламалося і повсюди водп...зараз я її здаю. І думаю, що сама жити там не стану. Буду міняти з часом. В минулому жила у новобудові у першого чоловіка. Ну це небо і земля)
Детские_Будут?• 08 ноября 2024
Також цікавить це питання. За останні грощі де купити квартиру і яку?
Перша на селі• 08 ноября 2024
взагалі то дуже спірне питання.
новобудову тільки з ремонтом.
старий фонд с якісним і сучасним ремонтом.
є житло зараз, але за життя зробила 5 ремонтів капітальних , то я вже не хочу знову. хочу заїхав і живи
Бойцовская• 08 ноября 2024
В современных реалиях жк с высокими этажами вообще не рассматривала бы. Только дом с газом и без лифта
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
ніяку
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляНічний дожор
Вопрос, удивляющий своим идиотизмом.
Донецької області?
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Вас нічому життя так і не навчило
Добро с Кулаками• 08 ноября 2024
Залежить від того, що ви маєте на увазі під новобудовою. Вкладатися в недобудований будинок зараз не стала б. Вже здана новобудова - треба шукати варіанти, тому що перекупи накручують нереальні націнки на квартири. Якщо будинок 5+ років - тоді ідеально. Фонд до 90-х років взагалі не розглядала б
Нічний дожор• 08 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Донецької області?
Блин, забыла что там тоже есть Нью-Йорк😆
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Повертайтесь до колишнього
Анонимушка• 08 ноября 2024
В минулому році купили маленький будиночок. Повністю автономний. Нормально пережили спеку в період літнього блекауту, на зиму куплені дрова і бензин для генератора. Хоча б за це не хвилююсь. Бо зиму 22-23 згадую з жахом - ні світла, ні тепла і вода епізодами(. Коли втомлюємося від шахедів над головою щоночі, йдемо відсипатися у будинок.
Квартиру зараз не купувала б. Хіба що ціни геть впадуть, але поки тільки потроху ростуть. (передмістя Києва)

ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
У вас є документи на дрова?
Перловая Кашка• 08 ноября 2024
Купила би в Одесі
Детские_Будут?• 08 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Купила би в Одесі
Чому? Теж розглядаю Одесу, цікавить ваша думка.
Роздратована шкіра• 08 ноября 2024
Дівчата, а якщо у шлюбі, то як купити квартиру на себе без дозволу чоловіка? Чи можна купити квартиру на маму за свої гроші?
Мовчу, але хочу• 08 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Це Київ) Бабусина квартира в Шевченківському районі. Літо без гарячої води це уже норма. Теж постійно, щось риють, ламається. Не знаю скільки будинку років, але дивує, що не можуть зробити раз і нормально. І це столиця, а не якесь село)
Анонимушка• 08 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
У вас є документи на дрова?
А вони куплені влітку і заховані у сарайчику))
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Значить ми йдемо до вас з перевіркою
мистерЛяпсус• 08 ноября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
бойлер купите , у нас в Днепре нет никакой горячей воды с 2005 года .
тоже не село))
Анонимушка• 08 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Значить ми йдемо до вас з перевіркою
У дворі 3 злих котів! Без бою не здамося))
ДваДваВісім• 08 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Я люблю котиків
Анонимушка• 08 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Я люблю котиків
Значить залижуть насмерть)). Вони тільки з виду суворі)