Оле Лукойе• 08 ноября 2024
Купили б зараз житло?
Квартиру старий фонд чи новобудова
Результат:
вже голосів:
45 (60%)
Новобудова
30 (40%)
Старий фонд
Мовчу, але хочу• 08 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
бойлер купите , у нас в Днепре нет никакой горячей воды с 2005 года .
тоже не село))
Купили, но наверное побили и надо будет новый) Плохо прикрепили и он рухнул новенький на стиральную машину. Машинка работает, а бойлер не факт уже, так как долго лежал и никто им не занимался) У нас в пригороде Киева воды по-моему изначально не было горячей. Еле тёплая, первое время возможно. Подъезд 92 года и столько же воды нет горячей. Зачем трубу делали для неё -загадка. Спилили в этом году совсем)
Перловая Кашка• 08 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Чому? Теж розглядаю Одесу, цікавить ваша думка.
Бо я живу на півдні не далеко від Одеси
Снежнакомка• 08 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Повертайтесь до колишнього
Я вже вийшла заміж вдруге)
Соображалочка• 09 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Лише новобудову чи будинок 10-15 річної давності з ремонтом, як максимум. Я купила 4 роки назад двушку на м. Шулявська. Будинок 84 року. 10 хв.до метро. Квартира 60 м. Все мені подобалося, але тепер розумію, що це якесь прокляте місце...взимку проблеми з запуском опалення. Труби постійно ремонтують. Часто немає води, бо знову щось зламалося. Вгорі живуть алкоголіки і до них ходять такі самі гості. Двір вічно переритий, бо знову щось зламалося і повсюди водп...зараз я її здаю. І думаю, що сама жити там не стану. Буду міняти з часом. В минулому жила у новобудові у першого чоловіка. Ну це небо і земля)
Таке й з новобудовами може бути. Ми так однушку в новобуді купили, на ремонт поки збирали, то в чаті то потопи, то в неділю чи вночі ремонти, то крадіжки, то щось зламали чи ліфт чи замок на воротах і резервний фонд тільки поповнюй. Продали, перехрестились і купили вторинку, але молодшу вашої.