КокошинЭль• 08 ноября 2024
На фрилансі вигоріти легше ніж в наймі?
що думаєте?
А вот недавно• 08 ноября 2024
Навпаки, на фрілансі легше залишитися собою.
Можна самостійно управляти власним навантаженням, вибирати клієнтів, завдання і т.д.
Рання пташка• 08 ноября 2024
А хто ким працює на фрілансі?
Я б зрадістю втекла б з офісу на фріланс. З ’дружнього’колективу
Неместная Я• 08 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
А хто ким працює на фрілансі?
Я репетитор.
Навіть, працюючи на себе, в мене був період, коли працювала дуже багато та почало з´являтись відчуття вигорання - вчасно зупинилась, обмежила кількість учнів і знов повернулось задоволення від результатів власної роботи.
Рання пташка• 08 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
Я репетитор.
Так, має бути баланс, звісно.