Гага Газу• 09 ноября 2024
Позитивний тест на вагітність після критичних днів
Сьогодні останній день місячних, була затримка на 6 днів через пізню овуляцію(побачили на УЗД в кінці циклу).
Тоді робила тест, але там була така друга смужка , більше як реагент, видно тільки якщо ну дуже сильно пригледітись, потім почались критичні дні і я розслабилась, але нудота наростає, дуже сильно втомленою себе почуваю, постійно сплю, не знаю що відбувається з організмом і от вирішила зробити тест, який залишився, результат на фото 🔽
Так взагалі може бути?? Це може бути вагітністю? Були звичайні як завжди місячні, рясні, 5 днів..
Вот Она Я• 09 ноября 2024
Почитайте про кольорову вагітність.
Таке буває. У подруги виділення були протягом 4 місяців під час вагітності.
Вітаю!
Гага Газу
• 09 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Почитайте про кольорову вагітність.
Вітаю!
У рідної сестри моєї мами теж були виділення до 3 місяця вагітності, але ’мажучі’, а в мене прям як завжди
Пишу вірші, дорого• 09 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Почитайте про кольорову вагітність.
Вітаю!
Шото я после родов, с разрывами, не особо поздравляю. Но рада за вас в любом случае)
пьЯНА• 09 ноября 2024
Положительный тест бывает и при определенных болезнях. Я понимаю когда еще мажутся месячные , ну что б прям как обычные …
Вот Она Я• 09 ноября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Жаль, что у вас такой опыт родов (( Пусть все побыстрее заживает и остается только радость материнства и беззубые улыбки малыша
Вот Она Я• 09 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Правильно вам радять вище - на УЗД через тиждень і все буде зрозуміло
Можна ще хгч здали в динаміці. Якщо росте в два рази за добу, то це теж підтвердить вагітність
Тріль!• 09 ноября 2024
Внематочная беременность. Отслойка, угроза. Бхб и остаточный хгч.
Что угодно. Узи и хгч в динамике.
Носки на подтяжках• 09 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
не хочу пугать, но в течении недели сходить на узи - исключить внематочную
Аристократка-тунеядка• 09 ноября 2024
У меня обе беременности в первый месяц была менструация, она была меньше по времени и по объему, но это была не легкая мазня. И наступала ровно по графику, то есть, не как спонтанное кровотечение. Поэтому о беременности я узнаввла после менструации
Гага Газу
• 09 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Автор, напишіть, будь ласка, коли буде ясність у питанні
Добре, напишу обов´язково