Дама-мадама• 09 ноября 2024

Мужчину лучше искать в студенческие годы

Девочки, кто сейчас учится, если хотите найти мужчину лучше начинайте искать в студ годы. Не повторяйте мои ошибки. Я стеснялась тогда зарегистрироваться на сз, хотя подруги предлагали. А в универе парней не было почти. Вот сейчас очень тяжело искать первого мужчину когда уже за 25.
Мати тріля• 09 ноября 2024
Ну нафіг.
В мене зараз донька 20-річна студентка з таким самим студентом зустрічається. Любов це класно, але от самостійне життя двох студентів це зовсім не мед. Наче і заробляють обидва непогано, але все одно в усьому суцільна економія(
Краще б заводили стосунки, вже маючи стабільний дохід і якусь базу.

Сорока-ворона• 09 ноября 2024
Это да, но к 40 вы надоедаете друг другу, и начинаете искать следующего
Гореотума• 09 ноября 2024
Для мене особисто легше це було зробити справді в студентські роки. Але я не робила, потім шкодувала. Саме тоді коло моїх знайомств і спілкування могло бути дуже широким
Мне без сахара• 09 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Розширити його можна в будь-якому віці
Лінива, не каюсь• 09 ноября 2024
Ответ дляПервоклассница
Нікого шукати не потрібно. Сам знайдеться там і тоді, де і коли навіть не шукали, ’Доля прийде, на печі найде’ - народна приказка.
Смішно, дуже смішно.
Для тих, хто вірить, що всесвіту або долі є діло до знайдення другої половинки для окремої істоти.
’Ти хоча б лотерейний квиток купи’ (с)
Блакитне небо• 09 ноября 2024
Бред, не стоит торопится замуж. Нужно пожить одной, понять чего ты хочешь от жизни
Инста_Богиня• 09 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Я о этом и говорю. Легче первые отношения искать когда студент. Вторые с опытом легче найти. Это как с работой
Бред полнейший.
У каждого по разному все.
У меня были кавалеры, но первый секс только с будущим мужем в 26, меня все устраивает.
И мне лично не нужен парень что с 14-17 трахался направо налево. А для кого то такой- то что надо

Инста_Богиня• 09 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Ну так вышло) парней в универе можно было на пальцах пересчитать, на работе их не было. Потом корона, война
мужчину найти не проблема, а достойного тяжело в любом возрасте
Инста_Богиня• 09 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
плюсую
Напланетянка• 09 ноября 2024
Ну як вам сказати... Я вчилася на електроенергетичному факультеті, на 100 хлопців у нас було 20 дівчат, заміж за однокурсників вийшло четверо, перша на третьому курсі, друга на п´ятому, третя почала зустрічатися ближче до закінчення навчання, четверта з майбутнім чоловіком приглянулись один одному на випускному, коли були добре так під градусом
Причому ми відзначали групою всі можливі свята, прогулювали разом пари, вибирались в кіно, на пікніки, але якось не сприймали однокурсників як потенційну пару.
На роботі у мене схожа ситуація, є досить велика дружня компанія умовної молоді біля 35, яка склалася років десять тому, одна пара одружилась давно, решта як неприкаяні якісь...
Инста_Богиня• 09 ноября 2024
Автор, то ты мне подлизнул сердечком? 🐥
kissulichka• 09 ноября 2024
Я первый раз в 16 вышла замуж, через год развелись. Второй в 18
Вчителька з мікрорайону• 09 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
В 16 вы вышли, потому что забеременели? Это же ещё школа не закончена даже, 10 класс?
kissulichka• 09 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я тогда в 11 была, но что поделать
Lacrimo• 09 ноября 2024
В мене в універі на потоці були дуже непогані хлопці. Спеціально я ніколи не шукала, але з оточення могли приглянутись декілька. Але так щоб і я їм, то в універі був тільки 1-2. І то, тоді мені вони не подобались щоб зустрічатись, хіба дружити. Чоловіка зустріла зовсім в інший спосіб, по інтернету. І теж думала в ті часи, що це хороша людина, і надійна. Але життя таке, що в одних розчаровуєшся, в інших навпаки дуже дивуєшся, якими хорошими людьми стали/продовжують бути. Якби то можна було знати наперед. Я вже згідна з думкою , яку не приймала колись, що хороший чоловік це на якийсь час , умовний, коли людина міняється, то і чоловіка треба міняти. Бо починають не сходитись цілі і інтереси. Хіба дійсно мінятись разом, або дуже хороший, має базові чоловічі якості - такі всім підходять в любі часи.