Коник-стрибунець• 09 ноября 2024
Цікаво, яка зарплата на Укрпошті?
У нас на районі з нею зовсім усе погано, багато жителів, а пошта маленька, все звалено в кучу, жіночки явно не встигають, обслуговує як правило одна, інша-сортує товар. Завжди черга, завжди скандали: то довго обслуговують, то загубився лист, то не можуть знайти посилку, то переплутали щось. І якби на мене так кричали ті всі люди, я б звільнилася одразу. Робота реально для якихось садо-мазо. Яка має бути зарплата, щоб працювати в таких умовах?
Шкварочка• 09 ноября 2024
В нас по типу вашого, тільки вони там нікуди не поспішають, а та молодь яка там працювала, уже не працює. Взяли тітку, як під стать собі: повільна, як черепаха, ра ше й тужить жорстко.
Мені здається, що молодняк там ще й виживають, окрім зп (хоча не знаю яка там зп)
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Вони працюють по 12 годин 2 через 2 наче.
Зарплати різні,але вони не всім потрібні.Знаю звідти дівчат,заробляють чоловіки,або ще квартирку здають,або ще щось подібне.
Їх влаштовує і 12-15000
Знайшли собі роботу, аби дома не сидіть.І який неякий заробіток
Їх влаштовує і 12-15000
Коник-стрибунець
• 09 ноября 2024
Ответ дляДадосвидания
Їх влаштовує і 12-15000
Це жесть. Просто я іноді такі скандали спостерігала, якась жінка оре, а працівниця Укрпошти-скала, жодної реакції. Вони мабуть якісь психологічні тренінги проходять-не інакше 😵💫
Маю натхнення• 09 ноября 2024
У нас населений пункт 25 тисяч населення, два відділення пошти, зарплата 10-12 тисяч, працюють з 8 до 19.
У свекрухи в селі пошти немає, відділення на отг одне, одна «поштарка», зарплата «на руки» 3800грн
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ось у двох запитала.В однієї 17000,в іншої 15000Кажуть підвищили нещодавно.
Ще премії є щоквартальні.
Коник-стрибунець
• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
Я вот удивлена кто еще пользуется вот садо мазо
Якщо потрібний офіційний лист в суд, то тільки Укрпошта. Плюс деякі посилки з Алі автоматом йдуть чомусь туди
ПуГоФФка• 09 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ахахах я вам скажу, какой там психологический тренинг-она стоит зевает и думает нах@р ты мне со своими проблемами, мне не платят за то, чтоб я тебя утешала, ори себе сколько хочешь. Я это 100% знаю)
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
вы еще удивитесь, когда узнаете, что новая почта есть не во всех селах на ЗУ, потом и заказывают туда только укрпочтой, чтоб хоть как-то им доставили
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
Я користуюсь,бо черг немає і дешевше Нової на 20 грн за мінімалку))
Але я на Головпоштамті.Прихожу ввечері-нікого.Мене повністю влаштовує.
До того ж субота і неділя
В мене навпаки на Новій не пробитись через студентів
До того ж субота і неділя
Ответ дляДадосвидания
До того ж субота і неділя
Ну да если не потеряют, не будет тревоги то да можно забрать посылку.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
Да и не объязательно во всех, в соседнем есть и ок.
Ну кому ок, а кому не ок. В соседнее еще доехать нужно. А тут и на дорогу не надо тратить деньги, и доставка 45 грн всего.
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
Вони ніколи в тривогу не зачиняються.Працюють без тривог.
Один раз втратили-знайшли.Один раз пошкодили,то відшкодували відправнику .
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляДадосвидания
До того ж субота і неділя
та каких 20 грн. Нова пошта - 80 грн в город, в село - 105 грн. Укрпошта - 45 грн. Разница уже считай в 2 раза
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Давно новою не відправляла.Може бути.Я Укрпоштою за 45,так.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
я отправляю и укрпочтой, и новой почтой. Не поверите, но теряют и портят одинаково
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
Как по мне сервис Укрпочты мега ужасен.
нормальный сервис. Нормальные операторы, нормальная поддержка. Посылки если застряют или теряют - сразу находят. Девочки у нас работают молодые и приветливые. Еще добавлю, что посылки стали быстро доставлять. Киев и Киевская область в Харьков - вчера отправили, сегодня я уже забираю. Это стандарт за 45 грн
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Але якщо щось цінне і дороге,то Новою)
Наприклад золото нещодавно отримувала на 12000,то вписала Нову.
Та_все_ок_будет• 09 ноября 2024
Невеличка. Знайома 3 тижні витримала керівником відділення зарплата трохи вища 8 тисяч
Ответ дляШанельКуКу
Поддержка отвратительная, вдруг чего переадресация дорогая, теряют часто везут долго.
Дадосвидания• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Там новий логістичний центр в Дударкові.Кажуть 45000 оператору лінії.Навіть вакансії вісять,сама бачила.Але чи насправді вони стільки отримують,я не знаю.
Коник-стрибунець
• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
Как по мне сервис Укрпочты мега ужасен.
Так, погоджуюся, позор керівнику Укрпошти. При мені сьогодні працівниця тягала нові пакунки, що привезли, а вони були не маленькими. Плюс приміщення, ну таке тісне, це вже у них третій переїзд по району і таке враження, що вони прагнуть знайти максимально маленьке і не зручне
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
теряют одинаково с новой почтой, везут сейчас быстро, поддержка на фейсбуке отличная. Я каждый день отправляю 10-20 посылок, то опыт есть. Переадресация денег стоит, да, но тарифы там более чем доступные