Как вам новости, думаете Зеленский согласится на план Мира, а не победы?
+ Калеба заявил, что украинцам придется тянутся за карвололом при политике Трампа.
Україна має зосередитися на мирі, а не на території: Криму більше немає, сказав старший радник Трампа для ВВС.
Якщо Зеленський сяде за стіл переговорів і скаже, що ми можемо досягти миру, тільки якщо у нас буде Крим, він покаже нам, що він несерйозно ставиться до цього.
Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити країні повернути окуповані Росією території.
Результат:
вже голосів:
194 (81.51%)
Да
44 (18.49%)
Нет
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Мій пост до вашого посилу - треба воювати, бо ви точно знаєте як буде потім, і що там в кого в голові у можновладців.
От я вам і задаю завуальоване питання - хто буде воювати? Силоміць бусифіковані, чи ті, які третій рік мріють вирватися звідти? І скільки їх там залишилося, і на скільки вистачить
Де я написала - треба воювати? Який пост?
Я написала, що коли все віддамо, що пуйло хоче, то він піде далі все одно. І воювати доведеться. НА ЖАЛЬ - підкреслюю!
spart-5037• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Я це все знаю і чую з середини. Чому я повинна не повірити?
Так вас спрашивают мнение мужа, а вы пишите - вы не поверите. Для меня это намёк на оо, что он за продолжение. Т.к. все окружающие оттуда против
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
Ні, він не за продовження. Він, як і я, не вірить у припинення просто. Не бачить для цього підстав. Аналізує ситуацію і робить такі висновки.
За весь час він мав дві відпустки по 10 днів. Тому він, як ніхто, хоче закінчення війни. Вірите?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Тобто треба продовжувати аоювати, щоб він не пішов далі, я правильно вас розумію?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
рассказывают о мире на любых условиях рашки
Условия прашки - это оккупация Украины
Оккупация Украины - это всё в руинах и триколор в Киеве. Кто такое предлагает?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Я пишу, що на превеликий жаль, він не зупиниться і захоче піти далі. І не розумію, чому ( з його точки зору) він повинен зупинятися? Це все
Ответ дляannac
Условия прашки - это оккупация Украины
И у вас спрошу -по поводу ’Условия прашки - это оккупация Украины’
По каким его официальным заявлениям вы делаете такой вывод?
Только желательно без воды и ссылок на маргиналов из путинского окружения
spart-5037• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Если вы за, собрались и поехали в оккупацию
Посто 260. Уделите, пожалуйста, секунду времени. Ему тоже собраться и поехать в оккупацию? Кстати можете ему напрямую написать, профиль отпрыт
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
Ответ дляMilanaher
А вы то взяли автомат и сейчас из окопа нам строчите? Или тоже за окупацию? Или почему вы указываете кому и что делать ,сидя жопой на своем уютном диванчике?
Хіба по гаслам ’кордони 91-го року’ і ’ні кроку назад’ не видно, що пані мужньо обороняє мюнхенський котел?
Ответ дляsky-labs
а за яких заяв вони почали війну, яка в них взагалі мета?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Так нам и кацапов тут не надо - свои и раскулачат и депортируют. Моя недвижимость кому должна остаться? И с какой стати?
Ответ дляолена олена
Даже у россии есть ’старшие партнеры’, они настаивают завязывать.
На сейчас против только Зеленский, т.к. обоснованно опасается ответственности за все, мягко говоря, украденное.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Ні , у мене своя . Запитали тут думку чоловіка - я написала. Наші думки в цьому питанні збіглися, так склалося.
А, ви про пуйла? Ні , не знаю, що в голові, звичайно. Але з його слів висновки якісь зробити можна
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Я например, люблю свой город. Среди причин по которым я осталась - понимание того, что в родном городе мне лучше всего. И кто бы сюда не припёрся, я не уйду - ибо много чести. Так с каких пирогов , я должна куда-то уезжать потом?