Мимо_шла• 09 ноября 2024

Україна має зосередитися на мирі

Как вам новости, думаете Зеленский согласится на план Мира, а не победы?
+ Калеба заявил, что украинцам придется тянутся за карвололом при политике Трампа.

Україна має зосередитися на мирі, а не на території: Криму більше немає, сказав старший радник Трампа для ВВС.

Якщо Зеленський сяде за стіл переговорів і скаже, що ми можемо досягти миру, тільки якщо у нас буде Крим, він покаже нам, що він несерйозно ставиться до цього.

Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити країні повернути окуповані Росією території.
Результат:
вже голосів: 238
194 (81.51%) Да
44 (18.49%) Нет
Argesha• 09 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Чим більше читаю про заяви команди Трампа, тим більше радію, що він переміг на виборах.
Аналогічно.
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Я писала про запаси на 2,5 роки??? Де?
Покажіть
Ну добре тоді дайте нову відповідь, якщо нам перестануть допомогати,ви вірете що ми все рівно зможемо своїми силами продовжити оборону? Чи таки прийдеться ,йти на поступки?
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Я вважаю, що хто б кого куди не посилав, пуйла не зупинить ні Трамп, ні те, якщо ми віддамо кілька областей. Він піде далі. І ніхто не навів жодного аргументу, чому ж він все ж має зупинитися.
І я написала, що мені це подобається і що я хочу воювати чи що я за продовження війни.
Це рашисти за продовження війни, більше ніхто
Пока только один Зеленский за продолжение
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляArgesha
2.5 роки їй знадобилося за умови постійного вливання в Україну - зброї, грошей та ін ресурсів.
Величезну кількість людей вже утилізовано, серйозних надходжень зброї та ін можна вже не чекати - і ви досі розраховуєте, що щорічно під рос контроль буде відходити лише 10% території за нових наявних умов?
Ви за останні кілька місяців динаміку фронту відслідковуєте взагалі? Чи в ракушці безпечніше?
Я написала, що кількість запасів мені невідома. Можливо їх мало, я не знаю.
Як швидко будуть просуватися - теж не можу прогнозувати. Я написала лише про те, що якщо ми підемо на поступки, це зовсім не значить, що пуйло це влаштує і він зупиниться. Швидше за все, що ні. НА ЖАЛЬ
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Зачем людям ехать в оккупацию,если их дом здесь?
Конечно, дома хорошо - уют, тепло, пока кто-то другой защищает твой комфорт
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Так, сам пішов.
І ви ж розумієте, що силоміць бусифіковані - це вже зовсім інша історія. Серед іншого, не можна примусово воювати за демократію.
Всі з моїх, хто пішов за власної волі і ще живий , мріють вирватися з того пекла.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
В пості де вам написали, що без допомоги США ми довго не продержимся
Ні. Це не так. Про запаси на 2,5 роки я НЕ писала
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Але якщо нам перестане допомогати США, ви вірите,що ми зможемо не йти на поступки? Просто цікаво, як ви це бачите?
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
А кто тут за продолжение войны?
Можно тогда и так выразиться - кто за оккупацию всей Украины пусть едут уже на оккупированную часть. Но никто туда не спешит почему-то
А кто-то заявлял об оккупации всей Украины? Этот пункт был/есть в ’Анкаринских’?
Именно на их базе и будут продолжены переговоры о прекращении огня, ’замирении’
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
Прийдеться йти. Але раша продовжить наступ. Це моя думка.
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Кто то это кто?Вы?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
А пуйло?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Напишите это тем, кто очень хочет воевать, но только с дивана - чужими руками.
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Ну то якщо в нас не буде зброї , то інших варіантів і не буде,скільки людей не відправ на смерть.
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Я пишу тем, кто хочет в оккупацию - пусть едут туда, а не тянут других
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
А война за Крым, как я поняла
annu-b519• 09 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Це як завжди - питання в нікуди
Увы...
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
А может пусть те кто в окупации берут оружие и идут свои территории отвоевывать?
Flower Girl23• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Йой. То всьо гарно на папері. Та нехай Китай перш з Індією ратифікують кордони і дадуть раду своїм взаємовідносинам. То лебідь, щука і рак які тягнуть нарізно воза той ваш брікс.
Ну я думаю, не нам советовать, что им делать... А по вопросу окончания войны, нужно вести переговоры... И со Штатами, и с Европой, и со странами Глобального Юга, и с РФ - если мы действительно хотим каких-то гарантий... Но переговоров по мирному урегулированию, категорически не хочет Зе, ибо они будут означать конец его власти... И если так будет продолжаться и дальше, предполагаю, что Украину из списка переговорщиков, могут просто вычеркнуть...
spart-5037• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Ви мені не повірите, тому писати не буду
А ему поверите? Он тоже на нуле.
Я верю тем, кто открыто говорит и есть факты.
А не тем кто на форуме под анонимом
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Я не розумію, ви мені про якусь іншу тему відповідаєте? До чого це? Я щось писала про бусифвкованих?
Моя основна думка в пості 244.
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
То есть вы из тех, кто отправляет здесь всех на войну?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
А я ещё раз спрашиваю - с какой стати? Люди не бросали свои дома годами, пока на них летели ракеты. Отстраивали те дома, когда от них груда кирпичей оставалась. Жили в полуразрушенных , пока отстраивали. Сидели без света, тепла и воды. Так с чего они теперь их бросать должны?
Argesha• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Прийдеться.
Може й продовжить.
Робитиме, що хоче, тому що може, має сили і ресурси.
І за таких умов відправляти когось там іншого на вірну смерть тут і зараз - такий собі заклик, із гнильцею.
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Я из тех,кто считает , что воевать должны те кто за продолжение войны. И если кто то пишет, что надо отвоевать оккупированые земли,то и сам должен взять оружие в руки.
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Так дело только в Крыме? Зачем тогда война начиналась, он итак был расейским?
Крым был российским когда нашими были Курская, Белгородская, Воронежская области...
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
А ему поверите? Он тоже на нуле.
А не тем кто на форуме под анонимом
Я це все знаю і чую з середини. Чому я повинна не повірити?
Argesha• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
А як вони вас ’тягнуть’ в окупацію, розкажіть.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Прийдеться.
Може й продовжить.
Я нікого нікуди не відправляла.
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Моя основна думка в пості 244.
Мій пост до вашого посилу - треба воювати, бо ви точно знаєте як буде потім, і що там в кого в голові у можновладців.

От я вам і задаю завуальоване питання - хто буде воювати? Силоміць бусифіковані, чи ті, які третій рік мріють вирватися звідти? І скільки їх там залишилося, і на скільки вистачить