Мимо_шла• 09 ноября 2024

Україна має зосередитися на мирі

Как вам новости, думаете Зеленский согласится на план Мира, а не победы?
+ Калеба заявил, что украинцам придется тянутся за карвололом при политике Трампа.

Україна має зосередитися на мирі, а не на території: Криму більше немає, сказав старший радник Трампа для ВВС.

Якщо Зеленський сяде за стіл переговорів і скаже, що ми можемо досягти миру, тільки якщо у нас буде Крим, він покаже нам, що він несерйозно ставиться до цього.

Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити країні повернути окуповані Росією території.
Результат:
вже голосів: 238
194 (81.51%) Да
44 (18.49%) Нет
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
рассказывают о мире на любых условиях рашки
Условия прашки - это оккупация Украины
Удалено администрацией...
ішо• 09 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Жесть...
Вы вообще хоть что-то читаете/слушаете на тему геополитики?
мені треба хуйла вашого слухати?
Ilonka.999• 09 ноября 2024
Ответ дляLv1107
Ми втратили те, що мали в 1991, втратили те, що мали в 2014, втратили те, що мали в 2022р. І навіть те що мали в 2023-2024.
Я не впевнена, що Зеленський на це легко погодиться, і як це все станеться... Але де інший варіант?(
Ну ми вже це втратили, що значить погодиться? А що в нього самого є, щоб не погодитись? Нічого ж.
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляішо
кацапка інакше і не може відповісти
Ага, со 100% украинской кровью до минимум 4го колена
Глубже могли быть поляки, т.к. из западенцев я
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
По себе судите? Глаз положили на недвижимость тех, кого отправляете воевать?
Я никого не отправляю, я за переговоры с первого дня. Ибо мне понятно изначально, что сильная Украина не нужна ни Америке, ни Европе.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Даже у россии есть ’старшие партнеры’, они настаивают завязывать.
На сейчас против только Зеленский, т.к. обоснованно опасается ответственности за все, мягко говоря, украденное.
Поки ці партнери зброю йому везуть і навіть солдатів. Ще скажіть, що пуйла хтось змушую воювати, а він не хоче)
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляішо
мені треба хуйла вашого слухати?
Та никого не слушайте, всем пофиг ;)
ішо• 09 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
це якось заважає вам мати кацапський паспорт?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляішо
а за яких заяв вони почали війну, яка в них взагалі мета?
Про це ви дізнаєтеся років через 50.
Судячи з ваших коментарів у різних темах, ви без 5 хвилин пенсіонер.
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Вы о каких партнерах?
Индия и Китай?
Моди приезжал в Киев не так давно, в курсе? Что-то же он от нас такого хотел?...
ішо• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Про це ви дізнаєтеся років через 50.
це дуже довгі 5 хвилин. і 50 років немає а ні в мене, а ні у вас
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляішо
Всех невменяшек вношу в блок-лист...
Скоро луснет бедный
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Я пишу тем, кто хочет в оккупацию - пусть едут туда, а не тянут других
Так вы тоже хотите в оккупацию.
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляТеория Импетуса
А кто тут против переговоров? Но на справедливых условиях
Разоружиться, сократить армию, отстраивать днр и лнр, никакого пво и т.д - это не переговоры.
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Если не будут поставлять оружие из США, считайте что один пункт автоматически выполнен. Как и ракеты для ПВО.
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
если не будет поставок оружия, то на всем тренда. ну кроме тех, кто будет радоваться рашке (хотя тоже не факт)
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Условия прашки - это оккупация Украины
На данный момент мы находимся не в тех условиях,чтобы что то требовать.Можем только попросить.
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Сколько вам лет? Справедливости в мире очень небольшие запасы в наличии. Здесь вопросы большой геополитики, ну какая может быть честная игра?
tarveldy• 09 ноября 2024
Важко думати про мир, коли кожної ночі шахеди, обстріли кабами , тисячі людей у колоні і депортовані у пекло, 4 млн людей в окупації
Важко думати про мир, коли ніхто крім України виконує правила міжнародного права, єке існує тільки як обов´язки для України і жодних прав для її громадян
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Вы о каких партнерах?
Индия и Китай?
Це ми можемо лише здогадуватися. А що хоче пуйло - він озвучував, не раз
ішо• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
і що саме?
Shoosha• 09 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина27
А призывать к войне дд последнего украинца это что?
Это патриотизм называется на марафоне
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляішо
і що саме?
Ну , як приклад -Адеса ісконна рускій горад. Чули? Нацисти окупували Україну, нада спасать- казав? Список цитат можна продовжити, він всім відомий.
Ну і референдуми в наших 2 областях - це вже не лише слова…
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
А наші партнери що нам везуть?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А наші партнери що нам везуть?
Багато чого . ПВО, наприклад, засоби звʼязку, дрони. Але при Трампі можливо припинять
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Командир, але не офіцер. Невеликим підрозділом керує. В молодості в армії не служив. А що? Це якось впливає на хід війни?
sky-labs• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
А если повоевать еще немного на таких условиях, то и армия очень сильно сократится...
Bransoletka• 09 ноября 2024
До корвалолу ми тягнемося при каденції Зеленського