КохайтесьЧорнобровi• 09 ноября 2024
А сейчас можно в церкви венчаться без ЗАГСа?
За деньги можно всё?
На паровозе• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
А як священнику дізнатись, що в когось з них немає вже законного подружжя?
Цікаво, а як священник дізнається якщо людина була вінчана у попередньому шлюбі?
Якесь середньовіччя.
ПотеряласЯ Я...• 09 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Муж сестры был у них на венчании
В качестве обвенчанного с другой?) Сестру не взяли, так как была бы против?
На паровозе• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
А він має благословляти можливий гріх?
Штамп в паспорті і обітниця перед образами різні речі. Одне про матеріальне, інше про духовне.
На паровозе• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо вінчання середньовіччя - то чого взагалі вінчатися?
Не перекручуйте.
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Да что вы говорите, знакомые повенчались в Киеве неделю назад, никто свидетельство о браке не просил
Не вірю. Я в якій церкві. Церква може обвінчати в виняткових випадках, коли через якісь об´єктивні причини люди не можуть заключити брак. А не просто прийти заплатити гроші вінчайте
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А шо будет?
Ви взагалі розумієте суть самого таїнства вінчання?
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я була свідком на весіллі - де вінчали пару без офіційного шлюбу. А так я б теж не повірила, що це можливо. Церква на той час була Православна Київського патріархата. Хоч молода відвідувала церкву московського, а наречений ніяку.
КохайтесьЧорнобровi
• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
І вони прям там всім божились, що
нерозписані?
Это его лучший друг, они не расписаны
Хи хи, ну ну• 09 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А зачем вы спрашиваете тогда?
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Церква то таке, але не розуміти всю серйозність і сутність цього дійства таких пар просто вражає
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Это его лучший друг, они не расписаны
Наприклад всі наші друзі впевненні, що ми одружені. Зараз плануємо зареєструвати офіційно відносини,але не плануємо взагалі кого небудь про це повідомляти, навіть своїй мамі не планую це розповідати. То може і ви напевно не знаєте
КохайтесьЧорнобровi
• 09 ноября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Точно знаю
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Точно знаю
Вы не можете точно знать. Привела свой личный пример. Наши дети даже думают, что мы женаты, на минуточку старшей 17)
Проработник• 09 ноября 2024
Можна. Мої сусіди так взяли шлюб, але не росписувались , бо він єдина дитина в сім’ї і доглядальник хворої матері. Не хоче втратити відстрочку. Офіційно він не одружений для держави
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
А чому ви вирішили, що пари не розуміли серйозність і сутність цього дійства?
Якби розуміли, то узаконили б стосунки. Якщо настільки серйозне відношення до сімейних цінностей, то чому не реєструють шлюб, але кінчаються?
Ответ дляЖивчик-счастливчик
В них були на те причини. І для моєї куми було важливим саме церковний шлюб, а не перед державою. Вони в церковному шлюбі вже 19 років. Двоє діток. Батько офіційно батько дітей. Перед державою шлюб так і не зареєстрований.
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Щоб розуміти що таке церковний шлюб, треба повернутися у ті часи, коли було вінчання, аби розуміти що воно значило окрім обіду Богу. В той час цей шлюб прирівнювався до громадянського. Тобто з позиції церкви незареєстровані офіційно стосунки це є прилюбодійство. Я в вільних стосунках вже 21 рік, маю двох дітей і вони теж зареєстровані на батька. Але перш ніж вінчатися,я маю зареєструвати шлюб у державних органах
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви маєте. А моя кума обвінчалась без. І її шлюб не є блудом перед Богом. А перелюб - це зрада подружжю. Не має доказів перелюбу, то чого Бог має вважати їхній шлюб перелюбом?
Живчик-счастливчик• 09 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Саме є! Ще раз, вивчіть історію того часу. Яким чином оголошувався шлюб, хоча в той час державної реєстрації не було, але була певна форма оголошення шлюбу, це не те саме, що вінчання
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Того часу це якого? Адама і Єви? Так і поняття вінчання немає в Біблії.
КохайтесьЧорнобровi
• 10 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
а смысл без оф брака в этом венчании?
Считает что застолбил её, кольцо одел в церковь сходил и всё значит она гулять не будет
Ласунка• 10 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
какой бред)