ЛижТолько• 09 ноября 2024

Час від часу думаю про зміну роботи.

Це моя друга робота. Перша була для мене пеклом, і добре, що я звідти пішла, то було моє найкраще рішення. Нинішня робота комфортніша, дорога займає годину часу, лояльна керуюча, звичайно в неї є свої таракани, але в усіх вони є. Просто пригнічує те, що я відчуваю, що деградую, кожний день як день сурка, кар´єрного росту немає. Зп на нинішні часи не сама погана, але доводиться "лізти" в кредитку, бо як хочу чогось більшого то не вистачає. Ще один мінус, що беруть всіх підряд, людей без освіти, колишніх прибиральниць , і всі отримуємо однакову зп, а я мусила на цю справу 5 років вчитись, нервувати, захищати диплом, писати курсові. Колектив в нас не великий, та і я людина інтроверт, боюсь ходити га співбесіди, боюсь великих офісів
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Так, адд. Я одна на зміні майже завжди, а зараз ще й людей побільшало, в мене починає око сіпатись коли двері відкривають
Сестра🙌 я теж одна на зміні, сьогодні мені дали дівчину на підмогу, так людей не було, а минулу суботу я прям падала з ніг. А у мене ще й вокзал з генделиком напроти, от де веселуха

автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
Інтроверт за першим столом - це дуже важко, співчуваю Вам. Але і медпреди Вам не по силі будуть. Навіть не знаю, що порадить. Змиритися і розвиватися в продажах, в психології роботи з людьми. Не всім бути директорами, не всім завідувачками, тому чому ні, стати кращою версією себе саме в цьому місці
Та я взагалі думаю, змінити професію. Фармація це взагалі не моє, мені було не цікаво вчитись.
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ви в Києві?
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
В подорожнику теж є СТМ, тільки в них він ВТМ називається
ЕТМ - ексклюзивна торгова марка. Так і звітуємо, хоч і в 1С ще ВТМ пишуть. Подорожник.
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
Буду знати👐
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Ви в Києві?
Ірпінь-) майже Київ
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ірпінь-) майже Київ
Скільки в вас чеків за зміну?
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Скільки в вас чеків за зміну?
В минулу неділю 72. В минулу суботу 161. В середньому близько 100. Але поруч, метрів за 7 АДД, а нас, Подорожників 3, потім АНЦ і Оптових цін, Бажайка і Шара - 8 аптек В радіусі 500м
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Буду спать, бо завтра на зміну ще і буду одна. Тримайтеся🙌 Подивіться варіанти медичних адміністраторів в приватних мед закладах, але це теж робота з людьми.

автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
В нас під 200 кожного дня
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
Надобраніч! Гарної вам зміни завтра🫶
Просто красавица• 10 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Фармацевт
это вы учились 5 лет, чтобы парацетамол продавать?
Крапипопка• 10 ноября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Пішли по професії?
Ні, не за фахом, робота пов´язана з оформленням документів.але зарплата більша.
Бриджит_Фрикандо• 10 ноября 2024
Мінуси переходу в нову професію-ви втрачаєте років 5,щоб наздогнати і стати на рівні інших.
автор ЛижТолько • 10 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Та я вже 6 років втратила на це лайно, як не подобається, то чому ж мучити себе
автор ЛижТолько • 10 ноября 2024
Ответ дляПросто красавица
Ага