Володарка мрій• 09 ноября 2024
Збоченці на роботі
Раніше не бачила, щоб дорослі чоловіки так себе поводили. У нас таке буває, що може годину не бути роботи, то чоловіки дурницями займаються. Обговорюють секс, у кого з ким було, хто б з ким хотів. Мене питали як швидко після знайомства у мене був секс з чоловіком. Один колега якось мені казав: а як чоловік в тебе запихає? То мені сватали нашого фінансиста, якому років 60 (мені 25), казали, що я так йому подобаюсь. Це лише деякі приклади. Я ніяк не можу зрозуміти з чим може бути пов´язана така поведінка дорослих людей. Ви що скажете?
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Если не тролль, меняйте работу.
Я не троль
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
А де ви працюєте?
Підприємство, але це все якби офісні працівники, не звичайні робочі
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Я никогда не слышала, чтобы мужчины обсуждали свои похождения.
Может, я не там работаю
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Может, я не там работаю
Та я до цього теж не чула
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Та я до цього теж не чула
Ой, не звездите. Прям так и спросил, да? А как в тебя пиструна запихивают?
Люблю джаз• 09 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Как вы реагируете на это все?
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Автор, а вы сидите и слушайте эту херь. И вся такая несчастная. Вам противно, а вы продолжаете слушать.
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Так і запитав. В мене заклинив картридж в принтері, він побачив та прийшов допомогти і тут каже: а як в тебе чоловік запихає, так само треба і з картриджем
ТАЗератти• 09 ноября 2024
Никак не могу понять, каким таким образом проявляются женщины, что мужчины такое позволяют себе говорить? Позволят задавать такие вопросы, так вести себе… капец… что с нашими дамами не так …
Дівчина заглядєніє• 09 ноября 2024
Нет секса у них дома. Вот и все. А вообще, мужики ещё те сплетники
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Вот!
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
И что вы ответили?
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Я не слухаю, взагалі намагаюсь уникати їхньої компанії і закриваюсь в іншому кабінеті, але всерівно проскакує іноді. Зараз у нас нова стажерка, то вона з ними там таке робить
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Я скромно себе поводжу, це тут ні до чого
ТАЗератти• 09 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
И Вы не влепили ему по роже? Просто улыбнулись и поблагодарили за помощь?
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Про особисті кордони Ви ні разу не чули,автор???
Чула звісно
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Ні, сказала, що по перше я не чоловік, а по друге не хочу таке слухати
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Може бути, раніше думала, що чоловіки трошки інші
Люблю джаз• 09 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Вы знаете, я тоже вначале подумала также, как и вы. Но с другой стороны, это тоже самое, как сказать женщине, которую изнасиловали - Сама виновата, неправильно себя вела.
ТАЗератти• 09 ноября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Это не тоже самое. Не с другой, ни с какой либо иной стороны.
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Блин, мне даже ничего не надо говорить. При мне так себя не ведут
А, нет. Один раз было. Сотрудник попытался приобнять. Я сказала: убери руки и больше не лезь. Хихикнул и снова полез. Я урамаваши влепила (простыми словами с вертухи в щи).
Не лез больше никогда. Уже 12 лет работаем вместе
Люблю джаз• 09 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Абсолютно тоже самое.
ТАЗератти• 09 ноября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Абсолютно тоже самое.
Думайте как хотите это только Ваше дело.
Что посоветуете в данной ситуации автору?
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
На попередніх роботах зі мною теж ніхто так себе не поводив. Це тут таке середовище
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Абсолютно тоже самое.
Нет
Автор молчит и ничего не говорит. Значит можно. Отпускать пошлые шуточки и обсуждать личную жизнь- это не преступление. И уголовно ненаказуемо.
Володарка мрій
• 09 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Нет
Я кажу, що мені це не подобається і не цікаво
Мамаша в бигудях• 09 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ну я сказала- меня почему-то поняли. Правда, со второго раза только.