Завтра не пью• 10 ноября в 02:16
Давайте розповім про стосунки де він на пів життя молодший….
Мені 40, йому 23 !
Виглядаю я норм , від чоловіків нема спокою , завжди у центрі уваги .
А в мене є він … в моєму домі ….
Наготовано , попрано , напрасувано … секс ? Завжди , голова не болить . Грошей не прошу .
Може з друзями гуляти , в мами ночувати , повна свобода .
Все було чудово всі 9 місяців , а сьогодні воно мені видає , в кроваті , після …. Стукає по пузику і каже «комусь треба до спортзалу» при цьому я в такій вазі вже 10 років … він з такою і познайомився , все влаштовувало .
Спить , а я розумію що це остання ночь у нього зі мною (
А в мене є він … в моєму домі ….
Партизанка• 10 ноября в 02:18
Б**...чого я ржу.
І це при тому,що мені 42,сину 22...
Та спаси ,Боже.
І це при тому,що мені 42,сину 22...
Та спаси ,Боже.
ГонУрова дівка• 10 ноября в 02:19
Я дошла до ’9 месяцев’ и подумала, что сейчас трольный опус будет про залет... Но пока не так жирно.
Партизанка• 10 ноября в 02:21
Ответ дляГонУрова дівка
Ну, потр@хались и допобачення.
Чого б це ...а Алка і Галкін🤣...та най його грім поб´є
ГонУрова дівка• 10 ноября в 02:20
Ответ дляПартизанка
У авторицы того авторитета нет
Яйцеголовая• 10 ноября в 02:21
А що ви хотіли? Любов до небес? Не той вік, шукайте хоча б 30-35-літнього, як правило, чоловіки вже розумніші
Партизанка• 10 ноября в 02:21
Ответ дляГонУрова дівка
У авторицы того авторитета нет
Єсть авторитет, нижче животіка 🤣
Не рахую, а вважаю• 10 ноября в 02:21
Треш какой то. У нас так кума по деткам скакала, мы в шоке были.
Партизанка• 10 ноября в 02:23
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Педофілка ваша кума
Завтра не пью
• 10 ноября в 02:24
Як я радв вам зміюшки ) це краще ніж в голові собі малювати фігню
Психологічка• 10 ноября в 02:28
Чому люди не живуть з однолітками??
Нащо ці папіки та мілфи???
Веселуха Муха• 10 ноября в 02:29
Сочувствую. Но ничего нового
Обеспечивайте его лучше, покупайте разные хотелки, может удастся продлить отношения еще лет на 5 🤷🏻♀️
Не пью, не курю• 10 ноября в 02:29
Ответ дляЗавтра не пью
Люда?
ОноВамнадо• 10 ноября в 02:30
Это знаете когда взял котика с улицы, такой несчастный подобрашка засосанный, зачуханный. А потом отъелся, отмылся и оборзел и опой на подушке спит)
Завтра не пью
• 10 ноября в 02:37
Ответ дляОноВамнадо
Саме так )
Love_Love_Love_• 10 ноября в 02:46
Ответ дляЗавтра не пью
То ви та жіночка з опухшими руками і страшною сумкою яку заміж дитина кликала?
Галя із Дарниці• 10 ноября в 02:49
Никогда не понимала таких женщин, что может привлекать в парне который в сыновья годится. О чем с ними говорить ? Мужчина же должен быть мудрее, сильным плечом и опорой, а там дет сад. И постоянно думаешь что что он в любой момент свалит от тебя к одногодке . Это кризис среднего возраста?
Звожу з розуму• 10 ноября в 02:54
Знайшов таки до чого прикопатися? Ну не може ж таки жінка бути в усьому ідеальною... Треба показати, що ’ти з своїм пузьком треба лише мені і цінуй, бо на тебе більш ніхто не гляне’ А в нього кубики пресу на животі?
Горня капучіно• 10 ноября в 03:04
Якщо ви усвідомлюєте, що ці стосунки дуже тимчасові - вам щось своє потішити, самоствердитися, розвіятись, йому - суцільна користь від вас, типу житла, їжі, в ліжку досвідченої жінки, ну то ок, насолоджуйтесь кожною хвилинкою)
Зайканалужайке• 10 ноября в 03:11
Никогда не понимала таких женщин, что может привлекать в парне который в сыновья годится.
ФруктЕщеТот• 10 ноября в 03:47
Ответ дляМиззери
Вес не имеет значения. Спорт это другое качество тела или вы думаете и в 60 лет если спорта не будет а вес тот же то будет тоже самое тело ?
Доречі теж хотіла автору написати, що вага ні до чого. Є тип скінні фет, може живіт дряблий, в тілі немає тургору. Вік то ще не все. Є в 50 спортивні пружні, а є в 17 як желе тіло.