Завтра не пью• 10 ноября 2024

Давайте розповім про стосунки де він на пів життя молодший….

Мені 40, йому 23 !
Виглядаю я норм , від чоловіків нема спокою , завжди у центрі уваги .
А в мене є він … в моєму домі ….
Наготовано , попрано , напрасувано … секс ? Завжди , голова не болить . Грошей не прошу .
Може з друзями гуляти , в мами ночувати , повна свобода .
Все було чудово всі 9 місяців , а сьогодні воно мені видає , в кроваті , після …. Стукає по пузику і каже «комусь треба до спортзалу» при цьому я в такій вазі вже 10 років … він з такою і познайомився , все влаштовувало .
Спить , а я розумію що це остання ночь у нього зі мною (
Зашла на 5минут• 10 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ладно на подушке, моя мне на лицо садится
все правильно делает (с) :)
они все так делают)

КвартираЧья• 10 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 10 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Удалено администрацией...
Речь шла про мальчиков и мой ответ был с сарказмом)
Если вы так серьезно воспринимаете тролльные темы на Советчице, у меня просто нет слов
Не пью, не курю• 10 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А моя в 6 утра будить начала🔥
Рекламама• 10 ноября 2024
Хлопчик натр...ся, підріс і порозумнішав .
Завжди з рушником• 10 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Ой, ви трошки поживіть з цим молодиком, ´постаршаєте´ - потім розкажете
Живемо вже 4 роки , але я нічого не планую , живемо сьогоднішнім днем в теперішньому часі, що буде те буде ,свого майбутнього не знає ніхто , навіть ви
Колгоспниця• 10 ноября 2024
Просто змінились смаки і йому перестали подобатись сухофрукти, буває
Тепер доведеться повертатися до тухлих яєць 40-річних дідів
Шкварочка• 10 ноября 2024
автор, ну 23 года мальчику, они еще только пипи с ь ками думают в єтом возрасте.
Ширли-Мырли• 10 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Наслаждаться
Да ладно))
Два часа наслаждаться?)) смешно
Ладно, прилюдия 15-20 минут. Секс 20 минут, ну 30
И все. Все остальное, пустая долбня
Можно отдохнуть, полежать, поспать, пойти на второй заход. Но два часа траха… вряд ли там уже наслаждение будет)))

Партизанка• 10 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
почитайте определение педрфилии
Для чого?
Ви жартів зовсім не розумієте, чи вважаєте, що ви розумна ,а інші тупі.Розслабтесь.
Партизанка• 10 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
опять 40летние бабки отписались. Нам весьма важно ваше мнение (нет)
Не все в 40 уже бабуси и матери взрослых детей 🤷
Та я вас умоляю, хоч 16 летние.Желаю вам ,чтобы ваш сын привёл в свои 25 -50 летнюю невестку.
А що таке?• 10 ноября 2024
Ой будто ты старикан 40летний не сказал бы, там еще больше тараканов. Провели время хорошо, ну и ладно
Блакитне небо• 10 ноября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
В моєму будинку живе пара викладачка- студент. Йому десь 58, типаж Р. Гіра. Їй добре за 70. Так, вона гарно вдягнена, доглянута, але це бабуся. У них на людях гарні відносини, але я б не хотіла бути на її місці, бо то виглядає жалюгідно.
Скільки вони років разом? Ну, він же теж як дідок виглядає
Трейдер кріпти• 10 ноября 2024
напомнило Секс и город, когда Саманта с молодым встречалась, всё классно, а потом он ей выдал что-то вроде ’у тебя такие милые морщинки’
Партизанка• 10 ноября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так Вы молодая мать, в 42 у большинства дети лет 8-10)))
Младшему как раз 10)))
А що таке?• 10 ноября 2024
Советчица конечно как всегда. Когда старикашки лезут к студенткам все умиляются, а как женщина начала встречаться с парнем моложе, так все караул, надо ядом поплеваться
Хотя у молодого мужчины и зрелой женщины с позиции секса лучший метч
Веселуха Муха• 10 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Допомагає? У вас вийшло на 5 років підкупити?
У меня не такие отношения, и нет мужа на 20 лет младше.
Есть у моей подруги. Ей 43, мужу 24. У нее бизнес, она ФЛП, он безработный. При этом она готовит, убирает. Все, что он может - это поиграть с ее 16-летним сыном в PS. Уже 7 лет вместе, уходить мужчина не собирается. Значит помогает
Партизанка• 10 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Не одне не інше не є нормально
Единая страна!• 10 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
Б**...чого я ржу.
І це при тому,що мені 42,сину 22...
Та спаси ,Боже.
Та да, вот это мне бы невестку на 7 лет меня моложе. Хай Бог милує.

Світлана2024• 10 ноября 2024
Сочувствую. Но ничего нового
Обеспечивайте его лучше, покупайте разные хотелки, может удастся продлить отношения еще лет на 5
ніколи такого не було• 10 ноября 2024
эм... От мужчин нет покоя а вы с ним?))) Обмельчал тролль( Раньше задорнее писали)
автор Завтра не пью • 10 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Я спочатку подумала це він себе по пузику. А об´єктивно є зайве чи ні? У мене є зайва вага. З чоловіком познайомилися з такою ж вагою. Тільки вигляд був кращий, більш пружний. Якби він мені так в шутку сказав один раз, то сказала б тільки з ним і харчування повністю змінимо)) Якби серйозно-до побачення.
В мене є зайва вага , я така була і до знайомства , він не знає менє інакшу
Брюлик в стразах• 10 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Багато, але він дуже добре зберігся) Різниця дуже суттєва. 58 і 75 самі розумієте)
автор Завтра не пью • 10 ноября 2024
Ответ дляГірчинка
Автор, а як ви познайомилися? Цікаво. Різниці у віці не дивуюся, бо обом вам є по 18+. Ви закохалися? Ким він працює? Чи говорить про ваше спільне майбутнє? Про спортзал - то не ображайтеся, бо таке ляпнути може будь-хто у будь-якому віці. Неприємно, згодна. Але може він і ненавмисно. Щось ляпнув і не подумав. А він в зал ходить?
Ми якраз познайомилися в колі моїх друзів, він з деякими працює разом , стосунки почалися з його ініціативи . Для мене це було не серйозно , ну секс і секс ,
А от до залу якраз він не ходить , багато раз казав , що треба йти , бо набрав вже 7 кг , а тут вирішив мене удосконалити )
Блакитне небо• 10 ноября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ого... я думала менше. Коли викладачка молода, 23-25, студенту 18, самі розумієте... це йому умовно 18 було, а їй 35, суттєва різниця. Але ж ціле життя разом, в обох вже старість
Блакитне небо• 10 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Так ходіть разом. Я б ходила, було б з ким))
Бодіпозітівна• 10 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
а яка у вас вага?
Ждун с Нибиру• 10 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
Педофілка ваша кума
А мужики , котьорые живут с девушками на 20 лет младше - не педофилы?: Однако их мало кто претензии предъявляет.
Заикальница• 10 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Автор, Вам реально интересно с малолеткой? А ему с Вами? О чем разговариваете? Какие есть общие интересы? Кроме с*кса. Вхожи ли Вы в круг его знакомых?

Есть ли уверенность в нем?
Нет ли комплексов по поводу возраста у Вас?

Или это так, ради развлечения?
да какое развлечение?и наварено, и напарено, и завтраки...))
развлечение это когда встретились-погуляли.
а у автора всё по взрослому))
Заикальница• 10 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Не было бы приятно , не занимался бы сексом с ней и член бы не встал . Что за вопросы 🤦‍♀️
в таком возрасте встает даже на овец))