bijenci• 10 ноября 2024

Хто "за мир" в топовій темі і готові віддати території, ви самі з окупованої?

Чи так само ви були б готові віддати свої міста?Чи готові ви жити в окупованому Києві,Ужгороді, Тернополі,Полтаві і т.п?Дуже здивували результати голосування, в якому величезний відсоток готовий віддати окуповані території (.Це тому ,що ви не звідти?Це тому,що вам є де жити?Чи готова кожна з вас назавжди забрати до свого житла хоча б одного переселенця ,або покинути свій дім і більше ніколи не побачити його?Ніколи не побачити рідних,які залишилися там,не мати змоги приїхати навіть на поховання своїх батьків?Чи згодні ви на все це ,заради так званого миру,в якому колись вже будуть воювати ваші діти,тільки вже за рашу?
Результат:
вже голосів: 521
184 (35.32%) Ні,хочу жити в Україні
171 (32.82%) Результат
166 (31.86%) Віддам своє місто заради миру
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Кто будет возвращать ? Вы лично пойдете?
Нет.вас отправим
Как Вы нам браво хвастались.как гоняли по дворам киевское пво.так будете браво гонять кацапню в Крыму
Olenka_tit• 10 ноября 2024
Как бы мне не хотелось домой, осознаю, что от меня ничего не зависит и мои желания, это только мои желания, есть реальность. Никакой дом не стоит жизни людей. Я не хочу, чтоб за освобождение моего дома погибали люди. Я из херсонской области.
Автор, а вы бы отдали жизнь близкого человека за то, чтоб вернуться домой?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ну так))))
Прикольные ’украинки’ тут да?)))
Ага.
І куди адміни дивляться?
Иошши• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Иошши.сначала Вы напишите.что Вам лично милее быть рашистом.чем французом извращенцем колонизатором.
А то Вас за украинку ж в диалоге воспринимают
Милее быть одесситкой
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Я не в армии . ВСУ пойдет и с удовольствием . Крым легче всего освободить
Ага, именно потому уже больше 10 лет освобождаем. Я вам скажу языком и маскву уже давно можно было захватить. С вашим то усердием мы уже под сибирью должны стоять.
annu-b519• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
А почему вы не в армии? Какое ВСУ пойдет с удовольствием? То, для которого мужчин силой отлавливают?
Marinamariana• 10 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Потому что война дело мужчин . Всегда во все времена так было
annu-b519• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.вас отправим
О, смотрю вы на сутках, ни днём ни ночью не отдыхаете, не бережете себя 🤣
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
С самым большим удовольствием пойдут те кто в ряды ЗСУ через бусификацию попал. А их в рядах ЗСУ становится все больше.
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляOlenka_tit
Навіщо ви провокуєте?
А скільки хлопців полягло на Херсонщині? Не пам´ятаєте ?
Їхні смерті мають бути даремними ?
Иошши• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Что что что?
Это не кацапы убивали и пытали украинцев?
Спросите мера Бучи
Marinamariana• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
Вы очень скоро удивитесь
Antiprom• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Тих кого вибирали протягом 30 років в Україні можна назвати притомними?

Питання так має звучати
Вони хоч були і корупціонерами але були досвідчені.. а те гівно що обрали в 2019 навіть людьми важко назвати
Ось біографія Куницького (обрали харківяни)
У 2019 році обраний народним депутатом 9-го скликання за округом №169 (Харків) від ’Слуги народу’ як безпартійний. У листопаді 2019-го став членом партії.

Член фракції ’Слуга народу’. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності. Представник так званої “групи Коломойського”.

На момент балотування окрім українського, мав ізраїльське громадянство. Розповідав, що служив в армії Ізраїлю. Згодом написав заяву про відмову від ізраїльського громадянства. ЦВК скасувала реєстрацію Куницького кандидатом, та її відновили за рішенням суду.

Відомий автоблогер. Вів YouTube-канал про свавілля поліції під нікнеймом ZpSanek, мав понад мільйон підписників. Після обрання Куницький стверджував, що передав всі корпоративні права на канал.
Їздив в Крим після 2014, і говорив що Крим це росія)) тому шановні немає чого на росію пиняти, самі обрали і самі пожинайте плоди
annu-b519• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
А женщин дело подать постоянно, вы много нарожали?
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Вы очень скоро удивитесь
Ага, уже 10 лет вы это пишите. Скоро это когда?
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Тоді для чого ви писали мені про ’легко міркувати про війну сидячи у Чернівцях’?
Потому что Черновикая область с точки зрения военных действий- безопасный регион.
Иошши• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Когда ушли случилась Буча ? Серьезно ? А из Крыма Русне действительно придется уйти
Так серьезно, вы поможете им уйти?
Olvia1987• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Навіщо ви провокуєте?
Їхні смерті мають бути даремними ?
Так цих смертей стає все більше і більше,і всі вони можуть стати даремними
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляAntiprom

І далі будуть обирати .
То така українська національна забава .
Marinamariana• 10 ноября 2024
Ответ дляИошши
Спросите мера Бучи
Он рассказал что это ВСУ убивали ?)) Неужели кацапским журналюгам ?🤦‍♀️
Marinamariana• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
Я не пишу это 10 лет . Я год на сайте
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Про це відомо усім.
Тільки хлопців з нашої області там багато .А чоловік ваш вдома .
Отак -от.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляИошши
Милее быть одесситкой
Нет.Вы лично писали.что Вам ’милее быть рашистом.чем французом колонизатором’))))
Надеетесь на руськемир в Одессе?)))
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
А Вы откуда это взяли?. Со мной сутками на дежурстве?
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Про це відомо усім.
Отак -от.
Ну так нужно было прятать мужа своего. И ваш был бы с вами
Antiprom• 10 ноября 2024
Ответ дляI-va
С 2015 до 2019 четыре года было. И ’дипломированный дипломат’ у власти, обещавший закончить АТО за две недели. Не дождались обещанного ни за две недели, ни за четыре года. АТО плавно переросло в ССО, а потом наступило 24 февраля...
А чого мовчите що між ссо був 2019 рік, було розмінування перешийка, щоб шатл їздив)) розведення військ, закриття програм, провал операції які проводили сбу та розвідка, та ігнорування загрози, яка почала збільшуватись з 2021 і про яку кричали всі.. а то у вас вийшло було ссо а потім 24.02 наступило
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Я не пишу это 10 лет . Я год на сайте
Это сути не меняет. Пока вы на сайте а не в окопе, Крым нам не отвоевать.
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Якщо вони будуть даремними то ’гріш ціна нам’українцям .
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляИошши
Спросите мера Бучи
Я Вас спрашиваю!
Кто убил украинцев в Буче?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Стежить за вами .