bijenci• 10 ноября 2024
Хто "за мир" в топовій темі і готові віддати території, ви самі з окупованої?
Чи так само ви були б готові віддати свої міста?Чи готові ви жити в окупованому Києві,Ужгороді, Тернополі,Полтаві і т.п?Дуже здивували результати голосування, в якому величезний відсоток готовий віддати окуповані території (.Це тому ,що ви не звідти?Це тому,що вам є де жити?Чи готова кожна з вас назавжди забрати до свого житла хоча б одного переселенця ,або покинути свій дім і більше ніколи не побачити його?Ніколи не побачити рідних,які залишилися там,не мати змоги приїхати навіть на поховання своїх батьків?Чи згодні ви на все це ,заради так званого миру,в якому колись вже будуть воювати ваші діти,тільки вже за рашу?
Результат:
вже голосів:
184 (35.32%)
Ні,хочу жити в Україні
171 (32.82%)
Результат
166 (31.86%)
Віддам своє місто заради миру
Ответ дляAntiprom
А чого мовчите що між ссо був 2019 рік, було розмінування перешийка, щоб шатл їздив)) розведення військ, закриття програм, провал операції які проводили сбу та розвідка, та ігнорування загрози, яка почала збільшуватись з 2021 і про яку кричали всі.. а то у вас вийшло було ссо а потім 24.02 наступило
Це все підривна діяльність яка велася в Україні з часів Кучми. Її частина
Але ви чогось не згадуєте розпил заводів впк і взриви складів
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ну так нужно было прятать мужа своего. И ваш был бы с вами
От ви й показали своє справжнє р...е нутро .
Marinamariana• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
Это сути не меняет. Пока вы на сайте а не в окопе, Крым нам не отвоевать.
Я силой мысли помогу . Я ведьма 🧙♀️ 🤭
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
То насправді дуже страшно якщо і далі будуть обирати, у нас тоді немає шансів на виживання
Звичайно це моя особиста думка,але я в цьому впевнена.
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Я силой мысли помогу . Я ведьма 🧙♀️ 🤭
Ага, охотно верю, 10лет не помогали Крым освободить,а тут поможите. Или вам все это время было плевать на то чей Крым
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Даремних смертей українців дуже багато було ще до цієї війни.Наприклад,герої Крут.За що віддали життя по суті діти?Невже це нічому не навчило?
За що ?
За те щоб жили не під москалем .
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Так я и не скрываю, что для меня на первом месте жизни моих родных.
Так, что обидеть меня у вас не получится
Ответ дляAntiprom
Вы не точны в своих формулировках.
’АТО тривала з 28 квітня 2014 року до 30 квітня 2018. Після АТО на сході України була введена операція Об´єднаних сил (ООС).
Изучайте матчасть.
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы думаете.если авку убрали.то сойдёте за украинку?
Ну це просто
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
На ...не ображаються.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляИошши
Удалено администрацией...
Иошши.Вы сказали А.говорите Б
Кто убил украинцев в Буче?!
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
На ...не ображаються.
Поэтому я на вас и не обижаюсь. Ох уж это словоблудие сегодняшнее ваше :)
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Куди мені до вас ...
Marinamariana• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
10 лет назад я еще не была такой сильной . Кроме этого , слишком несправедливости много , Темные Силы перестали маскироваться , Зло вышло наружу ,равновесия нет , конечно же это поправят