bijenci• 10 ноября 2024
Хто "за мир" в топовій темі і готові віддати території, ви самі з окупованої?
Чи так само ви були б готові віддати свої міста?Чи готові ви жити в окупованому Києві,Ужгороді, Тернополі,Полтаві і т.п?Дуже здивували результати голосування, в якому величезний відсоток готовий віддати окуповані території (.Це тому ,що ви не звідти?Це тому,що вам є де жити?Чи готова кожна з вас назавжди забрати до свого житла хоча б одного переселенця ,або покинути свій дім і більше ніколи не побачити його?Ніколи не побачити рідних,які залишилися там,не мати змоги приїхати навіть на поховання своїх батьків?Чи згодні ви на все це ,заради так званого миру,в якому колись вже будуть воювати ваші діти,тільки вже за рашу?
Результат:
вже голосів:
184 (35.32%)
Ні,хочу жити в Україні
171 (32.82%)
Результат
166 (31.86%)
Віддам своє місто заради миру
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляPrervana
И флажочком на аватарке
Та ні .Навіщо ’флажочки’?
Поставимо фото богуслаєва .
Ответ дляbijenci
Звісно,що чийсь Крим не готова.А чи готова жінка з Чернівців прямо зараз бігти назавжди зі своєї хати в одних трусах?Чи сидячи в Чернівцях Донбас віддавати легко?
Как раз сидя в условных безопасных Черновцах воевать за Донбасс своим помелом и чужими жизнями легко. А тем, кто под КАБами ежедневно, и половину суток по подвалам скорее хочется мира. И их можно понять.
Ответ дляnatlem
Так як би для окупованого Селідово вже змінилося, відео ж є... Постріляли і все. А хлопчики з макіївка чи горлівки яким у 2014 було 10 років, зараз воюють проти України. Зі своєї волі гинуть? Мобілізовані примусово, тільки тут про це не люблять згадувати, бо не комільфо і в теорію ’раю в окупації ’ не вписується - в Україні поки до 25 не беруть, як не крути...
Нет там насильно мобилизованных
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
Тот самый мир,котопый выбрали вы сидя дома,и не желая со своими товарками идти воевать.
А де я мала сидіти ,товарко?
Ответ дляКатруська
Яка командна робота і мотивація? Ті, хто йдуть воювати, в них мотивація - гроші. Інші живуть своє життя і закривають очі на війну, їх це не стосується, вони ’люді маленькіє’
Вони сильніші в партнерстві з такими ж терористами, як і самі, це правда. Їм є що дати прибацаному Ірану і корейцям, гроші, їжа, зброя, ядерка. Взамін вони отримають нові способи нас вбивати. А ми тільки просити можемо і дякувати... тому так, ще й міжнародні організації на їх боці, проплачені. Тому так, вони об´єктивно сильніші
Ответ дляAntiprom
Ні, ви просто поставили керівником країни зрадників)) які зробили все щоб Південь України окупували за 2 дня)😉 то коли вже в Польшу ? Польща вас чекає неможе дочекатися, он вже й поляки для вас полуницю висадили
Поставили не простые люди,это спланированная,хорошо подготовленная и проплаченная компания.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Про запад Украины анонимы не упускают возможности ночами создавать срачи с обгаживанием. Или под благовидным предлогом в анонимных разделах часами льётся дерьмо на ’западенцев’
Специальные провокации
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Та ні .богуслаєв’класний дядько,колаборант,зрадник,проросійське ч...о,яке перешкоджало законній діяльності ЗСУ’.
Але то таке ...
Ответ для_Alekssandra_
Живя в Черновецкой области вы ужасы войны видели в отснятых кем-то видео и все. Поэтому сытый голодного не поймёт просто
Тобто, жінка, яка поховала чоловіка, мати, яка поховала сина, дитина, що залишилася сиротою , бо її тато з Чернівців загинув, обороняючи східний фронт, вони всі постраждали менше (не постраждали за вашою теорією), ніж сім´я з донецької, Луганської чи Херсонської області, які у повному складі виїхали через територію параші у Європу? Або ще краще- виїхали у саму парашу і оформилися там біженцями і отримали курячи паспорти?
У вас дивне світосприйняття. Тут ще невідомо хто ’ситий’, а хто ’голодний’.
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Там немає з ким вести діалог.
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Вы хотите сейчас прицепиться. Поясню, что писала я о том, что люди, которые видели фронт и обстрелы своими глазами и люди, которые видели это только по телевизору - по разному все это воспринимают.
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Там немає з ким вести діалог.
Это про меня вы снова? Так не ведите диалог ни со мной, ни обо мне.
Ответ дляElmyska
А чего нет примеров оккупированных городов и пыток там?
В сенсі нема? Навіть музей такий створено, концтабір Ягідне...
Вам правду написали, на Київщині де ці уроди заходили - скрізь облаштовували приміщення під ’питочну’. Вам цього Скабєєва не розказала?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляlammama
У вас монолог.
Так що там на картах зображено ?
Діліться інформацією.
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляlammama
Зайдите в Гугл и посмотрите.Или вас там заблокировали?
Хочу почути інформацію від вас .
Ответ дляVesy
Нет там насильно мобилизованных
Всі добровольці, віримо... А всі відео, як ці ’добровольці’ никаються від їхнього аналога нашого тцк, починаючи з січня 2022 року - то все ’постанова’ і ’актори’. Полонені з фронту лднрці - то теж ’постанова’, іх там нєт...
До речі, якщо (за вашою версією) - всі чоловіки з 18 років з ордло воюють проти України ’добровільно’ і ’ніякої мобілізації’ не було, то їх мають судити як військових злочинців, за злочини проти людства... Цікаво чи побачимо ми це? )))
Ответ для_Alekssandra_
Поясню вам за вашою аналогією: людина, що стала свідком дтп (за аналогією ’бачила обстріли’) не може бути ’більш постраждалою’, ніж жінка, яка втратила у цьому дтп єдину дитину (’бачила обстріли лише по телевізору’ у вашому сприйнятті, але при цьому втратила найдорожче в результаті цих обстрілів).
Бути свідком і бути постраждалим це таки ГЕТЬ різні речі!
Ответ дляnatlem
Вы ровняете обстрелы,бомбежки каждый день на линии фронта с ДТП?
Вы серьезно?