bijenci• 10 ноября 2024
Хто "за мир" в топовій темі і готові віддати території, ви самі з окупованої?
Чи так само ви були б готові віддати свої міста?Чи готові ви жити в окупованому Києві,Ужгороді, Тернополі,Полтаві і т.п?Дуже здивували результати голосування, в якому величезний відсоток готовий віддати окуповані території (.Це тому ,що ви не звідти?Це тому,що вам є де жити?Чи готова кожна з вас назавжди забрати до свого житла хоча б одного переселенця ,або покинути свій дім і більше ніколи не побачити його?Ніколи не побачити рідних,які залишилися там,не мати змоги приїхати навіть на поховання своїх батьків?Чи згодні ви на все це ,заради так званого миру,в якому колись вже будуть воювати ваші діти,тільки вже за рашу?
Результат:
вже голосів:
184 (35.32%)
Ні,хочу жити в Україні
171 (32.82%)
Результат
166 (31.86%)
Віддам своє місто заради миру
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляGoku5927
Це тому що ботівня голосує спеціально, аби влаштувати раздрай у суспільстві
Дааааа!!!!!
И подобного будет тут еще тыщи раз
Как при аннексии Крыма и захвате Донбасса.
Тут в темах толпы были
Достаточно найти и почитать старое
И подобного будет тут еще тыщи раз
Тут в темах толпы были
Достаточно найти и почитать старое
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы своим словоблудием чего тут добиваетесь?
Я за мир! Кто хочет воевать тот воюет, а кто потрепать языком как вы ,ну то ваше право. Слова без дела это называется пустомеля.
Ответ для_Alekssandra_
Так вы же спрашиваете простых людей, готовы ли они отдать территории!
Спросите готова ли простая женщина отдать жизнь мужа и сына за то, чтобы деокупировать Крым наш. Это, чтобы уж так, нагляднее
Трохи уточнення: не просто деокупувати, а для того щоб там потім зеля та скумбрія зі своїми єрмаками, кошовими, пікаловими, куницькими і іншою 3,14здотою зекомашношною жили приспівуючи. А ваші - загинули чи інвалідами без рук та ніг повернулися.
Отак то повніше картина.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А я думала що то сьогодні дебют .
Нет))))
С мягких лап уже просто открыто)))
С компанией старого шахтера из ордло педофила миллениума))))
С мягких лап уже просто открыто)))
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
Який мір?Рускій?
Киев_Елена• 10 ноября 2024
Ответ дляGuzelli
Откуда я уехала? Мама вышла замуж в 2006 и уехала в Коктебель жить , потом забрала бабушку , построили дом там купили квартиру в Приморском , а я осталась в Броварах на сьеме в 16 лет . Я не жила в Крыму , у мамы была своя жизнь и умерла она в 50 в мае 2022го
И куда делся дом и квартира? Вы все равно наследница, если жить не хотите - продавайте жилье
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Раздрай у суспільстві влаштовує не ботівня,а абсолютна нерівність,несправедливість і цинізм влади.
Дада))) мы читали от Вас.что тут ни одного кацапа нет. Украинцы грызутся)))
Россия вваливает ярды в инфовойну.тут ордло с москвами тусит.но кацапов тут нет))))))
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляlammama
Границы уже давно нарисованы.Еще до 24.02.22 года.
І що там зображено ?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Тут зажди так було .
Нічого нового .
Ответ дляElmyska
А чего нет примеров оккупированных городов и пыток там?
Какие примеры? Баштанка, Снигиревка Николаевской области. Когда освободили, наши эксгумировали тела со следами пыток, и сами пытошные нашли.. и таких городов, городков много было по нашей области, по Харьковской тоже читала... третий год войны, примеры? Буча, Ирпень, Изюм..
Татьяна123• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Який мір?Рускій?
Тот самый мир,котопый выбрали вы сидя дома,и не желая со своими товарками идти воевать.
Ответ дляКиев_Елена
Каким образом я наследница? У меня не было возможности подать на наследство в течении 6 месяцев так как нужно было ехать в Крым или в течении двух лет через суд и опять таки находится в Крыму, прошло уже время даже в посольстве мне ничем помочь не смогли .
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляcheryl
Отак то повніше картина.
Жесть, но ведь правда
Ответ дляИошши
Сначала напишите, что измениться для простых людей, только не пишите про концлагерь и Сибирь
Так як би для окупованого Селідово вже змінилося, відео ж є... Постріляли і все. А хлопчики з макіївка чи горлівки яким у 2014 було 10 років, зараз воюють проти України. Зі своєї волі гинуть? Мобілізовані примусово, тільки тут про це не люблять згадувати, бо не комільфо і в теорію ’раю в окупації ’ не вписується - в Україні поки до 25 не беруть, як не крути...
Ответ дляMarinamariana
А кто сказал что раза говняха сильнее ? Они слабее . Просто Украина дают биться с Рахой со связанными руками и ге поставляют достаточного количества вооружения
Расскажи это моей сестре, которая потеряла сына на этой войне! И брату, который тоже потерял сына, но был с ним в одном бою, а так и не смог вытащить его тело, чтоб похоронить!!
Слабее… ну да, ну да… шахиды каждый день!
Ответ дляlilu1990
Да, це я особисто зіпсула багаторічні титанічні досягнення наших великих керманичів по укріпленню української армії і впк своїм вибором зеленського
Ні, ви просто поставили керівником країни зрадників)) які зробили все щоб Південь України окупували за 2 дня)😉 то коли вже в Польшу ? Польща вас чекає неможе дочекатися, он вже й поляки для вас полуницю висадили