Видна міленіалка• 10 ноября 2024
Какое блюдо, из тех что вы пробовали, было максимально странным? У меня это
У меня это пирожки с конфетами внутри.
Странно и невкусно.
Видна міленіалка
• 10 ноября 2024
Мо свекруха ще робила таке типу холодець - желе з рибної консерви. Замість води - грибний бульйон. І туди консерву і желатин.
Дама с заначкой• 10 ноября 2024
Вище фукали на пиріжки з гречкою, а у нашому регіоні печуть яворівський пиріг з начинкою з гречки і картопляного пюре, з холодною сметаною досить смачний, хоча я гречку не люблю. Квашені огірки з медом люблю з дитинства, хоча окремо їх терпіти не могла, а ось що мене шокувало, то вареники з чорницею, змащені смаженою цибулею. Я гостювала в одної бабульки, ми з нею ті чорниці збирали, вареники ліпили, і тільки я зібралася їсти, як вона в миску з варениками вивалила смажену цибулю. І з таким апетитом наминає, нахвалює, дивується, чому я тих вареників не їм...
А Я Самая Самая• 10 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А чим шалот особливий? Він дорогий
Він не такий ядрьоний, смачний і для моєї підшлункової легенький. Звичайний халцедон в рота не можу взяти.
Видна міленіалка
• 10 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Кишка с бараньими потрохами , омерзительно
А сын фанатеет
Хм…
Червона ікорка• 12 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А чим шалот особливий? Він дорогий
Он другой по вкусу
Так же, как и порей, и просто белый салатный лук.