Дякую_аж_підскакую• 10 ноября 2024
Що завтра будете купляти на аліку?
чи ще де
11.11 найбільші знижки в цілому році у Китаю
Нетутешня• 10 ноября 2024
Порівняла ціни вересневі і зараз. Все стало дорожче десь в середньому на 20%. Скільки вони скинуть завтра?((((
Дякую_аж_підскакую
• 10 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Та ви б ще порівняли рік тому) ціни і в нас ростуть як гриби і не знижуються
Нетутешня• 10 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
За 1,5 місяці?))) хаха
НичеНипанимаю• 10 ноября 2024
Причому тут у нас до Китаю 🥴 а ціни на аліку ростуть і ростуть, знижок навіть з монетами важко урвати
Дякую_аж_підскакую
• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
А до Ви зазвичай там купуєте? Я можу раз, два в рік щось замовити)
Я хочу гірлянди купити новорічні, ось таку дивлюсь дітям гірлянду Гаррі Потера
Дякую_аж_підскакую
• 10 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну так що робити? Вірю ціни зараз на все дорогущі
Полонянка SexShop-а!• 10 ноября 2024
Папір баохонг, фільтр на робот пилосос
Більше нічого не треба
Може новорічне гляну..
Більше нічого не треба
Може новорічне гляну..
Дама_с_караваем• 10 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Давайте посилання, тепер і мені таке треба
Штора с кисточкой• 10 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
а як вона тримається біля стелі?
Кондуктор троллейбуса• 10 ноября 2024
Дівчата , а хто купував на Алі планшети? Відгуки позитивні. Але щось стремновато
Бідося• 10 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
20%)))
Сидела выбирала покупки, и вдруг все подорожало, и появились лозунги со скидками . Со скидками будут те же цены, что и были. Не успела купить, жду уже несколько дней снижение цены.)
ПлакалаВАвто• 10 ноября 2024
В корзине у меня баночки для приправ, органайзер, искусственные цветы, абсорбирующие губки, ланч бокс и ваза
Заставляличка• 10 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Брала Леново, дуже задоволена.
Лише нервувалася, бо наша митниця з укрпоштою затримали на місяц посилку.
Кинг-Конгша• 10 ноября 2024
Так тиждень тому були вже розпродажі,вже скупилась. Не факт що щось буде ще нижче по цінам.
Ліхтарики закупила та різні дрібниці.
Бодіпозітівна• 10 ноября 2024
Ще не знаю хочу гірлянди на бізнес взяти, в минулому році був великий попит на них.
Заставляличка• 10 ноября 2024
Мені світильники на датчиках руху потрібні були. Влітку брала по 80 грн.
Зараз звичайна ціна на рекламованих сторінках по 180-200 і обіцяють мінус 50% на чп.
Але (!) у інших продавців з Аліка без реклами ці самі світильники по 50.
Міс Всесвіт• 10 ноября 2024
Почти каждый день что то покупаю.
Сегодня или завтра дочери Адвент календарь куплю если она в конце концов выберет.
Сегодня купила платье, шарм новогодний (ещё шт 2 надо), колготы с имитацией ног в капроновых колготках себе и дочери очередные
гирлянду, Адвент календарь сыну купила пару дней назад.
Покупаю то что мне надо когда вижу реальные скидки.
Одяг та сумки• 10 ноября 2024
Ответ дляЗаставляличка
Брала Леново, дуже задоволена.
а товар вищче 150 уе вам мито не довелося сплачувати?
Злюка бобер• 10 ноября 2024
Ничего не буду
Если в Сильпо, АТБ, Форе будут акции, может там что-то куплю
Заставляличка• 10 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Ні, у мене планшет за 146,99))
Злюка бобер• 10 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
За 1,5 місяці?))) хаха
Посмотрите на яйца. Они за неделю почти в 2 раза выросли