Указка• 10 ноября 2024

Что есть? Цены ужас

Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Фи, фарш готовый.... Мясо 170 грн кг мякоть.
Де я писала про готовий? Свина м´якоть по 180, свиний гуляш по 160, перекрутити і буде домашній.
Викачую яйцями• 10 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Йогуртами можно закупаться по акции, та же активиа часто по 20 грн.
Дешевше йогорт самому робити із молока і закваски
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Краще купити мяса,запекти його і на хлібчик зранку до кави.Чи ви бажаєте чоловіку зла,що годуєте його хімічною ковбасою із сої та порошків? А потім спасіть,поможіть,у чоловіка онко...
А купивши банани огірки гречку йогурт теж автор побажала зла чоловікові :)?
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Людина 18+ може сама вирішити що їй їсти і це може не вкладатися в ваше розуміння
Тоді на що скаржитися, якщо вибір людини 18+ в магазині ж свідомий.
ЗавЛабСнаб• 10 ноября 2024
Работайте больше и будут деньги на еду.
Все просто.
У меня так прокатывает.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Скаржаться на ЦІНИ
Язикувата Хвеська• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А що з цінами? Нормальні ціни
Ціни не відповідають зарплатам і пенсіям більшості громадян України. І офіційному прожитковому мінімуму . Тому вони ненормальні.
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Скаржаться на ЦІНИ
І що допомагає ?
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
А як молоко буде дорого купити - то корову завести треба буде ?
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
Це будуть не голубці. А рис в капусті зі смаком м‘яса.
Аноним_1857• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
Не ленивые, а несогласные. И есть нечего. 500 грамм фарша на капусту, рили)? Это что голубцы с рисом?
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
І що допомагає ?
Вашому розумінню - ні
Хоч не перша спроба пояснити
Электричка• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
0.5 кг фарша на три дня? Шикуете. Это по 100грамм в день в готовом виде?
Злюка-закусюка• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
Ну там трохи більше вийде по світлу чи газу але фактично вихід..Борщ теж вийде не дорого
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляУказка
И что я буду филе мужу варить на бутерброд. ОН НЕ ЕСТ ТАКОГО
Тоді нехай заробляє стікі, шоб у вас подих н перехоплювало подих від суми чека. Все просто. Або заробляє нормально, або їсть те, на що встачає грошей
Викачую яйцями• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
В мене родич працює на підприємстві яке виготовляє мясну продукцію,то каже,що мяса там відсотвів 10,решта порошки з мішків,так що думайте,що купуєте.
УраганнаЯ• 10 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ага, где это оно по 160?
У нас в АТБ по 200
Багато де, в Сільпо, Варусі, маленьких магазинчиках мʼясних
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вашому розумінню - ні
Хоч не перша спроба пояснити
Не тільки моєму.
Викачую яйцями• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Хто пробував домашній йогурт,магазинний більш не купує.
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2024
Ответ дляЗ бісиками
так а сколько эти 90-ые и голод у нас встране будет длиться??? мне кажется мы с тех условных 90 годов ещё ни разу не выходили даже... опять лет 10 будут рассказывать что то так и надо и неположено никому нормально есть за нормальные цены, вплоть до новой войны или большего голода в стране? ну-ну удобная схема только осторожнее а то тут и живого населения не останется
Яка конкретно до мене претензія?
Це не я так ціни підняла, чесно-чесно.
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Нічого особливого немає в ньому, я готую, закутую банку в ковдру, кефір густий Молокія нітрохи не гірший.
Злюка-закусюка• 10 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
Так то ж у голубці...
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Сподіваюсь ви відписались дихаючи альпійським повітрям і випивши джерельну воду
В країні опа з екологією - народ за ковбасу автора четвертує
Санька-4b93• 10 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Хоспаде, мне после этой темы будет казаться, что наибольшее зло в мире не кацапы, а колбаса.
Вы в продуктовых магазинах не видите огромные ряды с колбасными изделиями и людей, делающих там покупки? Это вкусно и не смертельно
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Не тільки моєму.
Ну так
Прикро
УраганнаЯ• 10 ноября 2024
Ответ дляЗ бісиками
покупаю филе куриных ножек, из него делаю мини шашлычки добавляю в суп, живу так как маленькая сутулая собачка уже года два, по мясу ничего больше не покупаю и не ем вообще ибо очень дорого, недавно увидела стаканчик 15% сметаны за 59 гривен 350 грамм, немного прифигела, скоро будем радоваться тому что хлеб по 120 гривен а не по 200
Сметана завжди є по акції до 40 грн
Викачую яйцями• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Трускавецьке вдихаю поки.Магазинні мясні вироби дійсно не корисні,послухайте Шкіряка
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Автор сама напросилася. Ковбасні вироби ще та гидота
Але бачу людям заходить і ще дітей травлять
УраганнаЯ• 10 ноября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Не перебільшуйте, і як для воюючої країни живемо ми навіть дуже непогано
Электричка• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Нормальні ціни. Варену ковбасу не їмо, ще та отрута. Купила 2 кг. телятини по 200 гривень.
У нас телятина 260 уже