Меряю линейкой• 10 ноября 2024
Закінчення ГВ. 5 день не годую, почала боліти одна грудь, відчуваю комочок
Що робити? Як його позбутись
Може капусту прикласти на тей сегмент груді
Чи дати дитині серед ночі посмоктати, поки спить
Бо раніше не відчувала, таке відчуття що за ці 5 днів щось набралось в ту грудь і трохи болить в одному місці. Але я не відчуваю її наповненою
Але коли трогаю відчуваю «уплотнєніє»
Дайте пораду
Але коли трогаю відчуваю «уплотнєніє»
Дайте пораду
Стрекоза любви• 10 ноября 2024
Хвилин 10 під теплий душ. Не гарячий, теплий, направляєте саме на тверде місце. Легко масуєте, потім пробуєте зцідити саме легко натискаючи на це затвердіння.
За ким я буду?• 10 ноября 2024
Розкажіть, як відлучали від грудей? Приймали препарат для припинення лактації?
Меряю линейкой
• 10 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Не приймала таблеток
Просто плавно відміняла
Але за 5 днів набралось трохи і утворився комок
Просто плавно відміняла
Алгонавт• 10 ноября 2024
В мене було схоже, таблеток не приймала, ставала під теплий душ, робила самомасаж грудей по колу та зціджувала на скільки це можливо, по 2-3 рази на день. Через декілька днів пройшло. До речі - дитині не давайте груди поки самі не спробуєте молоко, бо моє було солоне коли я так розціджувала цей комок
Меряю линейкой
• 10 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
Дякую вам