Тро Нью-Йорку• 11 ноября 2024

Питання тільки до тих, хто на схудненні влаштовував чітміли?

Вони заважали процесу схуднення?Чи навпаки підштовхували ваш обмін речовин на те,щоб він працював швидше,ніж зазвичай?
Там все розмивчато• 11 ноября 2024
Заважали конечно

Love_Love_Love_• 11 ноября 2024
При дотриманні дієти і запланованому чіт мілі він прискорює метаболізм.
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я влаштовувала собі,на початку схуднення було все добре,зараз вже все погано,почала набирати вагу((((( +1 кг за 1 тиждень.
Кружите меня,кружите• 11 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
То завʼязуйте з цукерками та хлібом із згущенкою на обід, а то який у вас читміл? ще і торт на сніданок?
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Заважали конечно
Мені також,я вже не вперше помічаю.Але я надто часто собі їх влаштовую останнім часом((((((
Забагаловка• 11 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Часто это сколько?
Copy-Paste• 11 ноября 2024
Главное калорийность считайте
Что бы не вышло так что всю неделю на дефиците, а потом так начитмилились, что ушли в плюс
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Часто это сколько?
На тому тижні 2 рази((((( я розумію що забагато(
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Главное калорийность считайте
Для этого я должна была бы наверное сьесть 7000 ккал за сутки.

Copy-Paste• 11 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
У вас диета 400ккал в день? Или очень много спорта?
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Я не могу так мало есть. Много спорта. Иначе бы уже в дверь не помещалась. Да я итак набрала 1 кг за неделю. Сладенькое,мучное и вот на тебе.
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Главное калорийность считайте
Муж сказал то мышцы у тебя,не видно никакого жира)
Copy-Paste• 11 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Это был вопрос к вашему предыдущему ответу про 7тыс калорий
Если у вас небольшой дефицит то с чит милом нужно аккуратно, 7000ккал были бы возможно только при полной голодовке
автор Тро Нью-Йорку • 11 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ну да.