Ще з цiкавого NYT: 50 тисяч військових Росії й КНДР готують наступ +13 А потім Трамп скаже: я подзвонив! Я зупинив це свавілля стратегічної авіаціі. +107 Нас ждуть темні часи +54 Вирішують нашу долю +194 жодних поступок від нас щодо України не буде, всі цілі війни будуть досягнуті +48 ❗️Наша оборона розвалюється +41 Путін купив Трампа і наБу? +43 А хто нагадає - в.стан - він безстроковий? +17 Кастинг на роль Зеленського і Єрмака стартує +12 Загроза всьому Лівобережжю. Зсу виснажені +57
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Пропаганда5+1305 Подруга выпрашивает деньги, как поступить? 3+673 Не вистачає грошей облаштувати квартиру. На чому зекономити?3+673 Ресторан или оскорбления?2+402 Ну и ураган в Киеве, кошмар.2+382 Странный немец. Кто знает английский, прочитайте и дайте совет 4+334 Я так люблю вечори, що не хочу йти спати+281 ещё
Сейчас читают! Ну и ураган в Киеве, кошмар.2+1042 Девочки, идти ли на свидание?) +501 Пропаганда5+355 Подруга выпрашивает деньги, как поступить? 3+343 Не вистачає грошей облаштувати квартиру. На чому зекономити?3+293 Я так люблю вечори, що не хочу йти спати+261 Странный немец. Кто знает английский, прочитайте и дайте совет 4+224