Все будет, но потом• 11 ноября 2024

7 тисяч за сумку из кожзама, дорого?

ХуАнита• 11 ноября 2024
А вы как думаете ?

энциклопУдия• 11 ноября 2024
За ж и деньги, можно уже кожаную купить
Love_Love_Love_• 11 ноября 2024
В мене є сумка з кожзаму якій років 12, мама її досі інколи носить
Кастрюлька• 11 ноября 2024
Фирма?
автор Все будет, но потом • 11 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Фирма?
Calvin Klein
Единая страна!• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Calvin Klein
Кляйн - сезон и углы обтертые.
Кстати, если вы спрашиваете, значит для вас дорого.
КошкинДом• 11 ноября 2024
Нет

МояХатаЗкраю• 11 ноября 2024
Очень дорого для меня. Потолок 1500
ХтоЯкщоНеЯ• 11 ноября 2024
Очень дорого
Домашка• 11 ноября 2024
Шкіряні коштують від 10 000 грн
Все дорожчає, і сумки також. Більшість гарних сумок з ненатуральної шкіри в такій ціні 7 тисяч. Але є навіть і більше 10 000 грн з цього матеріалу. Зараз замінник - не означає дешево. Пройшов той час.
То хіба кустарні на базарі шукати, ноунейм бренд
Пульт от линолеума• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Шкіряні коштують від 10 000 грн
Кожаную сумку можно купить за 1500-2500грн
Домашка• 11 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Від Calvin Klein?
Не вводьте людей в оману.
Кустарну може, але не кожен захоче від ноунейм бренд, з відходів пошиту.
хутряна володарка• 11 ноября 2024
Не купую сумки дорожче 3000грн.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Від Calvin Klein?
Не вводьте людей в оману.
Чи не бренд🤦‍♀️
Пульт от линолеума• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Від Calvin Klein?
Не вводьте людей в оману.
А где в сообщении о кожаных сумках написано,что они непременно должны быть Calvin Klein. А если не Calvin Klein, то почему кустарщина?
Домашка• 11 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Чи не бренд🤦‍♀️
А ви напевно також з тих, хто сумку від Calvin Klein, яка подобається, це важливо, за 1500-2500грн знайшли😄
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Ні, я з тих, хто Calvin Klein, Guess, Pinko і т.п. взагалі за сумки не вважає)
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А що вважаєте за сумки ? Які фірми ?
Домашка• 11 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
А навіщо людині пхати інше, якщо вона питається конкретно про сумку Calvin Klein?
І також відомих брендів сумка дешево не коштує. Що ви там вважаєте, то суб´єктивна оцінка, один день думаєте так, інший вже собі замовляєте 😆
Але Calvin Klein, Guess, Pinko всі бренди недешеві і дійсно трендові сумки, актуальні, а незалежані за безцінь не продають. І їм покупців не бракує. Це на Порадниці тут бефуу, щось хочуть з себе показати😄, а люди розкуповують і тішаться їхніми сумками.

Домашка• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А що вважаєте за сумки ? Які фірми ?
Пакет з супермаркету 🤫
Пульт от линолеума• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Вибачте, але сумки Calvin Klein пранк лайно. В мене шкіряна не брендова вже 2 роки в активній носці і їй аби що. Хіба що напис для деяких вартує більше ніж сумка, ну то таке. Але ви теж загнули з ціною на Calvin Klein від 10000, до 8000 тисяч а не більше 10000)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашка
😂😂😂в якому селі вони актуальні?
Домашка• 11 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Я Calvin Klein взагалі не ношу, але з релігійних міркувань. Принципово не купую його товар. Він гей і підтримує цю спільноту. А я категорично проти цього збочення, мені це гидотно.
А про ціну, це йшлося про інші бренди.
Ответ дляПульт от линолеума
Ну це ви дарма про до 8 тисяч. Ось майже 23
Домашка• 11 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
😂😂😂в якому селі вони актуальні?
Не буду продовжувати беззмістовну бесіду)
БоВжеВільна• 11 ноября 2024
Зависит от уровня вашего дохода, а также от того насколько часто вы в принципе покупаете себе сумки и сколько лет потом их носите и будет ли это часто носимая сумка или нет и так далее.

Кожзам проблемой не считаю, все таки сейчас он чаще добротный, плюс натуральная кожа тоже может и полущиться и затереться

В том году купила Гесс за 4000, долго решалась, но у меня вообще сумки не было, уже год ношу (пару раз а неделю) с ней ничего не случилось, еще пару лет проносится, считаю не дешево, но себя она уже окупила
Пульт от линолеума• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви така кумедна. Покажіть мені на офіційному сайті ціни на сумки ВІД 10 тисяч!
https://www.calvinklein.us/en/women/accessories?pr...

https://www.calvinklein.co.uk/womens-bags
Кастрюлька• 14 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Calvin Klein
Я себе купила сумку Calvin Klein за 64$
МайклКорс рюкзак примерно за 90$.
Мне нормально эти цены, я обычно жду акции.
Ещё хочу сумку CoachOutlet за 170
https://www.coachoutlet.com/products/nina-tote/CL6...
и их рюкзак за 199$
https://www.coachoutlet.com/products/large-court-b...
Пока не решилась)) Жду акцию

Это фото Кельвин Кляйн