Заказала 2 сумки по 500 грн, такие симпатичные на фото, интересно, что прийдет. Кто там заказывает регулярно? Вы довольны?
Nikol-9a2f• 11 ноября 2024
Я.
Дрібниці норм, а от світшот малий замовив, то жах приїхав, ще й і смердить. Але іншого, якщо чесно, я і не чекала))
Багато тем є про Тему. Люди вже давно купують. Якість по різному буває.
Замовляла банку з розпилювачем для олії. Перша була класна, скляна, розпилювач супер. Через деякий час трапляється в рекламі такаж візуально, тільки колір інший. І ціна майже та сама. Прийшла пластикова, розпилює струєю, погано.
Я багато замовляю. Відносно.
Поверненя перше- товар лишила, гроші відразу повернули.
Повернення друге- відправила укрпоштою в Київ, гроші через тиждень прийшли.
Повернення третє- чомусь сворена ними ттн не шукалась в базі. Написала Тему, вони запронували товар лишити, а гроші повернути на баланс Тему, для майбутніх розрахунків.
З одягу мені лише сподобались пару речей, але ціни не дешеві. Чоловічі котонові труси десь за 210 грн, мені літня блузка за 500.
Декор нормальний
Я багато замовляю. Відносно.
Декор нормальний