ПАЦАНКА О• 11 ноября 2024

Чи шкідливо розчісувати мокре волосся після миття?

якщо так, поясніть, будь ласка, чому
Кросівки оригінал• 11 ноября 2024
Ні, купіть якісну розчіску і нічого шкідливого нема

Моя улюблена страшко• 11 ноября 2024
Если у вас хорошие волосы от природы, да хоть граблями чешите. Все будет отлично.
Если три тонких пера, то никакие пляски вокруг волос не помогут. Только
смириться
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Щось робиться з лусочками на волоссі.
Але я розчісую вологе, інакше буде ’вибух на голові’ і потім половина повидирається, якщо на суху.
Помаранчова душа• 11 ноября 2024
Я не знаю, почему, никогда не вникала - но если я буду чесать мокрую голову, будет на голове мочалка. У меня очень тонкие пористые волосы, они будто растягиваются от мокрого расчесывания, деформируются. И это с любой расческой.
Могу предположить, что нормальным волосам это менее вредно, а может и полезно - но не моим пушинкам
Басноплетка• 11 ноября 2024
Залежить від вашого волосся, та доглядових засобі. Якщо ви ретельно вимити волосся, не використовували кондиціонер, добряче натерли волосся рушником і взялися скубти розчіскою, то ви пошкодите все, що тільки можна.
Якщо ви правильно вимили волосся, скористалися кондиціонером, і з ним же прочесали волосся, потім ніжно віддали рушником, то можете спокійно розчісати, шкода волоссю буде мінімальною
julia-678c• 11 ноября 2024
Мокрые волосы растягиваются и повреждаются. Лучше руками прочесать аккуратно
После шести ни-ни• 11 ноября 2024
Вологе волосся легше травмується. Тому чесати його щіткою це додатково його гробити. Так само, як і лягати спати з вологою головою.