Качка в тапцях• 11 ноября 2024
Направлення в стаціонар
Потрібно електронне направлення на госпіталізацію, через є хелс.
Чи реально таке купити?
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Если есть основания, то семейная бесплатно все организует. Если нет, то не думаю, что вам тут дадут контакты врача, который за деньги все сделает
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не має підстав.
Хотіла чоловіка з зсу за сімейними обставинами хоч на трошки витягнути, бо вже 18 міс без відпустки
Було б направлення відпустили б, бо 4ро неповнолітніх дітей
Ленивица-красавица• 11 ноября 2024
А причина шпиталізації? Протоколи чітко прописують, які аналізи, дослідження при підозрі на який діагноз, які підстави для стаціонару. Там не один кабінет переважно треба пройти.
Навіщо вам стаціонар?
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Навіщо вам стаціонар?
Чоловіку відпустку з фронту, якщо дружині потрібне стаціонарне лікування і є неповнолітні діти.
Сусідка знизу• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не має підстав.
Ага ага. Наличие несовершеннолетних в количестве 4 не является основанием, а наличие направления будет основанием....
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Він не хоче списуватися, хоче воювати. Але у відпустку не пускають.
Ленивица-красавица• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не має підстав.
Розумію, що скучили, АЛЕ військовим - лише військові госпіталі початково, тому взагалі не варіант. І даруйте. багато знайомих воюють, але прямо 18 міс. ні в кого немає - або чоловік ’залітав’ не раз, що не відпускають, або таки відпустки були. тільки він їх не вдома провів (були і такі кадри)
Сусідка знизу• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не думали, шо он сам не хочет ехать в отпуск? За 18 месяцев уже бы сам знал какие и где надо основания, чтобы приехать к семье.
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Ми на звязку щодня, реально не пускають.
Сусідка знизу• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Это для вас его не пускают.
Ещё раз, при наличии 4 несовершеннолетних, даже те кто на контракте, знают как уйти в в отпуск на пару недель.
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Хочк. Тому і попросив документи що я хворію, щоб пустили додому хоч за сімейними на 3 дні
культУра• 11 ноября 2024
А щось є у вас хронічне, може пісочое в нирках чи жовчному?
Так є така практика що жінки ’ лягають в лікарню’
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не має підстав.
Так у них же своя ’больница’, как отпустили бы? У моего только с их больницы считается направление, и то попробуй выбить.
Тратьте деньги на юриста, с 4 детьми спишут
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це для мене направлення.
Якщо дружина лягає на стаціонар пускають за сімейними.
Він не хоче списуватися. Воює з 2014 року
Ленивица-красавица• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Це для мене направлення.
а з ким воює з 2013, якщо навіть Крим анексовано в 2014?
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Це для мене направлення.
Ну так идите в больницу тогда. Жалуйтесь семейной. Пусть анализы назначает, что-то да найдёте. Толку тут писать.
Он сам вообще хочет в отпуск? Просто реально странно, что больше чем год, и ни разу в отпуск не ходил.
И да, с кем воевал в 2013?
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
И да, с кем воевал в 2013?
Тато мій з 2023 теж не був у відпустці. Вони в одній бригаді
Срочнокпсихологу• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор хочет сама! в больницу, чтобы 4 несовершеннолетних детей нуждались в присутствии второго родителя.
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
И да, с кем воевал в 2013?
Опечаталася, а Вам аби доколупатися. Хоче у відпустку.
Не зацілована• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Домовляйтеся з сімейним лікарем, загострення панкреатиту підійде
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Шляпа какая-то. Печаль, конечно, может у контрактников все по другому. Муж в нгу, друг в зсу, все минимум раз в год бывают в отпуске.
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Сенс мені брехати? Чоловік командир роти, тато в цій самій роті. Не думаю що прикривають один одного. Останній раз були в відпустці один в квітні 2023 інший в травні 2023
Та і зарплатна картка в мене, був би у відпустці тайком це б відобразилося б на сумі виплат
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Та где я вам писала, что вы врете? Просто говорю, что странно.
Аа, в прошлом году были. Ну до конца года пусть просят хотя бы 10 дней
Качка в тапцях
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не дають. Є розпоряддення по бригаді не пускати у відпустку нікого до стабілізації
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ого, у нас такое максимум на два месяца бывает. Вот в сентябре-октябре все были на паузе
Кили и Манджаро• 11 ноября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
автор,викликаєте швидку,імітуєте приступ головокружіння з нудотою чи ниркової жовчної коліки і відвезуть в стаціонар.Буде довідка на госпіталізацію,а відмовитись завжди змождете,відпустило.
Как_б_не_так• 11 ноября 2024
Ну не верю, что вы здоровая с 4 детьми и мужем на фронте. Подумайте, куда копнуть и на какое обследование можно было бы лечь. И просите направление у семейного. И все честно. Я не прошу, а сами постоянно кто куда на стационар просят обследоваться