Мона_Лиса• 11 ноября 2024

Місце, куди ви часто повертаетесь думками?

У мене це невелике озеро біля села, де я проводила дитинство. Берег заріс очеретом, а вода завжди здавалась особливою — теплою і спокійною. Коли згадую це місце, стає легко на душі, наче знову повертаюсь туди, де все просте й щире.

Розкажіть, будь ласка, про своє місце.
So_so• 11 ноября 2024
Где я росла 💔

ЗдесяЯ• 11 ноября 2024
Село, бабусина хата
Ясамаякрасивая)• 11 ноября 2024
Бабина хата, з гірки спустився річка. Я маленька плету там віночки мочу ніжки(О боже плачу
Потринділиця• 11 ноября 2024
місця з дитинства, і чи старша стаю, тим більше їх згадую
Хачапууури• 11 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Где я росла 💔
Приморське!
Білка в колесі• 11 ноября 2024
Бабушкин дом
Фуліганка• 11 ноября 2024
Херсон

Викачую яйцями• 11 ноября 2024
Село бабушки и дедушки в Луганской области, там все моё детство на каникулах. В оккупации с 2014
Постоянно снится
Дача родителей возле Волчанска, с земляничными полями, лес, река. А теперь ничего там нет...
Кнопус• 11 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Где я росла 💔
Боже, серйозно? В яких роках?
І ви знаєте місцевих добре? Міхміха, Літвінова і Літвінівську Ксюшу, Мауглі, його останню жінку Елю, покійну Наталю Скорпіонівну, Дідуленко, стару директорку біостанції, замначальника охорони Яроша?
Ясамаякрасивая)• 11 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Боже, серйозно? В яких роках?
А що це за місце
Кнопус• 11 ноября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А що це за місце
Біостанція у підніжжя вулканічного масиву Карадаг в Криму. Фото зроблене ймовірно з Кримського примор´я - санаторію в селі Курортне.
Кнопус• 11 ноября 2024
Ответ дляХачапууури
Приморське!
Ні, Курортне, колишні Нижні Отузи
So_so• 11 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Боже, серйозно? В яких роках?
С 1981 года по 1998, последний раз была в 2007 году, мы жили на улице Науки 7Б (как заходите через ворота, немного вперед, и за магазином наверх-налево) , недалеко от Вронских (он был в свое время директором, потом Морозова Алла, а кто сейчас не знаю), может помните бабушку с собакой Чомбиком, Згуровская Лидия Николаевна, которая в любую погоду ходила плавать? Она с другой стороны жила.
Детей никого не помню кроме дочки Вронского Оли.
Принцепесочка• 11 ноября 2024
Додому.. там, куди зараз не пускають. Мій двір, квартира, моя приватна садиба, земля. Ще й Гугл нагадує.
Але вже легше, перший рік накривало капець.
Кнопус• 11 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Там, за магазином, ще Андрій біолог з жінкою жив, прізвище не пам´ятаю, в окулярах і волосся хвилясте. Помер від онко. Він мене навчив відбирати і досліджувати планктонні проби, ех... І в лабі у нього стільки часу проводили. Жінку, здається, Любою звали.
Кнопус• 11 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Я там вперше була у 2001. І закохалася назавжди. Жила там, працювала, перші серйозні стосунки, перша свекруха
Востаннє приїхала у 2013, старшій було 1,8. Ви оце написали і накрило спогадами...
So_so• 11 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Я тоже мужа и дочку туда привозила в 2007, хотела мужу показать где моё детство прошло. А так, стараюсь не вспоминать, больно. Я застала там такие неповторимые времена, когда ещё людей было мало, пропускная система, когда мы ходили пешком через Кара Даг в Планерское (сейчас Коктебель).
Папа мой говорил, в Кара Даг невозможно не влюбиться.
Сама вумна тутички• 11 ноября 2024
Барселона 2013.
Останній счасливий і безтурботний рік у моєму житті.
Дуболом• 11 ноября 2024
Перше кохання

Анонимарик• 10 декабря 2024
Белояровка, Амвросиевский район.
Xвостокрутелка• 30 декабря 2024
Бабушкин дом в селе в Херсонской обл. Сейчас эта территория под оккупацией. Мама жила в этом доме после смерти родителей. На время окупации я забрала ее к себе.
Мы верим и ждём, что сможем туда приехать вместе. Там самый вкусный воздух на свете…