Женщинас• 11 ноября 2024
Що готуєте дітям на Миколая?
поділіться своїми ідеями будь ласка
Джонсонюк• 11 ноября 2024
під подушку солодощі
щороку дарувала ще книжки, але зараз не знаю чи буду
Джонсонюк• 11 ноября 2024
Ответ дляУдальонка
Те що в листі написали
а на НР чи Різдво вже не даруєте?
Не танцую- но пою• 11 ноября 2024
На Николая у нас принято дарить сладости, куплю набор от киндера или милки, там где шоколадки, конфеты + мягкая игрушка..
Оце фіфа• 11 ноября 2024
Набір цукерок, сама купую потроху, те що любить і складу в красиву коробку.
Сито для думок• 11 ноября 2024
Старшей 11 лет-хочу цепочку купить, младшей 9 лет-плед с игрушкой. Сыну почти 17-деньги. Ну, и понятно, что всем сладости. Единственное, сыну будут сладости для спортсменов
Чтооооооооооо?• 11 ноября 2024
На Миколая традиційно - це солодощі та якісь розвиткові іграшки(пазли,мозаїка,настільні ігри тощо) та книжки, на Новий рік іграшки, які в листі, а на Різдво то вже подарунки від бабусь,дідусів та хрещених батьків.