Забобонний фрукт• 11 ноября 2024
Це не ок?
Взяли дві пари мене в куми, щоб я похрестила їхніх дітей, завжди очікують від мене уваги, подарунків і тд. Я вітаю на ДН дітей, але ті хто за кордоном, то вітаю словами тільки. А самі взагалі нічого, одна навіть смс на ДН не може прислати. Це я їм винна тепер завжди? А вони не мають вкладатись у відносини?
Хочу барабульки• 11 ноября 2024
А что вы им должны? Поздравить крестников? Так вы сами согласились быть крестной. Поздравлять родителей? Нет, не должны. Как и они вас.
Викачую яйцями• 11 ноября 2024
Я вообще не понимаю зачем иметь крестных в нынешнее время. Очень мало кто понимает значение этой роли и действительно ее выполняет.
Не боюся осуду• 11 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Без хрещених батьків дитину не похрестять.
СкумбріяП8• 11 ноября 2024
Та норм, я свого хрещеного взагалі не знаю. Якщо не спілкуєтесь з батьками, то вистачить і смс привітання дитині
ЗабежАЛОЧКА• 11 ноября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Руки отвалятся смс прислать в виде уважения?
Воздух в банке• 11 ноября 2024
Можете припинити висилати подарунки
Присилайте запрошення на служби в храм. Пару раз не прийдуть - можете і це припинити.
ГонУрова дівка• 11 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну я кума вітаю, він мене через раз. Дістало. Більше не буду.
Воздух в банке• 11 ноября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Виросте - сама похреститься. І це навіть правильніше було б, свідомо вибрати релігію
Забобонний фрукт
• 11 ноября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Принцип ’Я люблю тих, хто любить мене’ самий правильний підхід.
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Можете припинити висилати подарунки
Ви старт пост читали? Вони закордоном. І це у автора претензії. Куми може нічого і не очікують
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляНаучительница
Им вы ничего не должны
Крестные -это не подарки и поздравления
И они автору тоже. Я прочитала только про претензии автора, что она ждёт какого-то особенного общения. А те, кто заграницей, скорее всего от автора вообще ничего не ждут, но она обижается, что ей даже смс не пишут 🤦♀️
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так це ви хочете, щоб вас любили. Може ви їм до одного місця, вибачте. Часи міняються. Чи вони вам якісь претензії виставляють?
Слобожаночка• 11 ноября 2024
Та забийте, ви їм потрібні були для хрестин, далі все по бажанню і можливостям.
Шотуткоїться?• 11 ноября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Похрестять
Фея_3уровень• 11 ноября 2024
Ви подарунки взагалі не зобов´язані дарувати. Я не знаю всіх наших обрядів, але чула, що обов´язки крещених тільки в тому, щоб бути духовним наставником дитині