Коник-стрибунець• 11 ноября в 16:45
А ви б йшли на таке побачення?
Познайомилась з чоловіком при посаді. 37 років. Я на 7 років молодша. Бачились вживу 1 раз, пішли в кофейню просто взяти по чашці кави. Зараз ситуація така. Запропонував зустрітися, я на годину довше працюю, ніж він. Тому на наступне побачення каже, щоб я приїхала до нього додому на каву. Чи їхали б ви?
Совбез• 11 ноября в 16:46
до чого тут ми .якщо він вам подобається,і ви хочете секса ,то їдьте
КвартираЧья• 11 ноября в 16:47
если бы мне очень нравился и я готова была б его трахнуть - поехала бы
Эта_Шикарна)• 11 ноября в 16:47
Вы себя где нашли?
Какое ехать домой к нему ...секса ему захотелось быстрого
Кумедна• 11 ноября в 16:47
не ехала бы, лень. Пусть приезжает для секса на раз где-то в рандом месте.
Коник-стрибунець
• 11 ноября в 16:47
Ответ дляБелая и пушистая
по молодості, по дурості я б поїхала, а зараз ні
А чому?
Эта_Шикарна)• 11 ноября в 16:48
К нему домой ещё и сами приедете?
Отлично. Ему секс с доставкой на дом
КвартираЧья• 11 ноября в 16:48
Ответ дляКоник-стрибунець
А чому?
лениво письку брить ради возюканий этих
Коник-стрибунець
• 11 ноября в 16:49
Ответ дляЭта_Шикарна)
К нему домой ещё и сами приедете?
Отлично. Ему секс с доставкой на дом
Каже, що це буде просто зустріч.
Белая и пушистая• 11 ноября в 16:50
Ответ дляКоник-стрибунець
А чому?
я тоді не любила себе, не цінувала, низька самооцінка була
тепер все по іншому, тому я б не поїхала на таке друге побачення, навіть як би хлопець мені дуже подобався
КвартираЧья• 11 ноября в 16:49
Ответ дляКоник-стрибунець
Каже, що це буде просто зустріч.
тогда нафига оно все?!
не едьте
Робот Вертер• 11 ноября в 16:50
Я б не поехала, но это я, мне нужно сначала узнать человека, а уж потом секс..
Коник-стрибунець
• 11 ноября в 16:50
Ответ дляКвартираЧья
тогда нафига оно все?!
не едьте
Ну я також не за секс за другому побаченні з людиною яку я бачу 2 раз в житті.
Коник-стрибунець
• 11 ноября в 16:51
Ответ дляКвартираЧья
такие тут все не на помойке найденые. любо-дорого
а ви б поїхали?
Мая твая не панимать• 11 ноября в 16:51
Ответ дляКоник-стрибунець
Каже, що це буде просто зустріч.
ок, пусть тогда после вашей работы вас забирает на такси и езжайте в кофейню или в кафе общаться, но он не захочет, потому как просто хочет вас трахнуть
КвартираЧья• 11 ноября в 16:51
Ответ дляКоник-стрибунець
так зачем вы советуетесь тогда.
ответ очевиден же - вам оно не надо
Куратор дебошей• 11 ноября в 16:51
Напишіть, що вагаєтеся їхати до мало знайомої людини. Потребуєте більше спілкування на нейтральній території. Якщо мудило, то відсіється зразу
КвартираЧья• 11 ноября в 16:52
Ответ дляКоник-стрибунець
а ви б поїхали?
я ж сказала - если бы мне он нравился и мне хотелось бы с ним секса - то да.
иначе - смысла не вижу
Коник-стрибунець
• 11 ноября в 16:52
Ответ дляМая твая не панимать
Також пропонувала. Каже, що не хоче мене чекати годину. Краще мені до нього приїхати.
Мама Чели• 11 ноября в 16:52
Ответ дляКоник-стрибунець
Тоді чого їхати додому до лівого чела
неДодекаэдр• 11 ноября в 16:52
Автор, вам же не 18, а вже 30. Невже ви не розумієте, якого плану побачення на вас очікує в нього вдома?! Звісно, якщо ви самі не проти сексу на другому побаченні, то вперед!!! Але, якщо чесно, то навіть, якщо б чоловік дуже подобався і страшенно хотілось би інтиму, то до незнайомого чоловіка-зась! Я себе поважаю! А ви-не знаю. Питання до вас.
Ksenia2291• 11 ноября в 16:52
Ответ дляКоник-стрибунець
а ви б поїхали?
Ну вы же сами понимаете, для чего он вас приглашает и что он от вас хочет
Мая твая не панимать• 11 ноября в 16:53
Ответ дляКоник-стрибунець
я бы его просто отправила в блок
Кумедна• 11 ноября в 16:53
Ответ дляКоник-стрибунець
и шо ехать ради кофе?