Коник-стрибунець• 11 ноября 2024
А ви б йшли на таке побачення?
Познайомилась з чоловіком при посаді. 37 років. Я на 7 років молодша. Бачились вживу 1 раз, пішли в кофейню просто взяти по чашці кави. Зараз ситуація така. Запропонував зустрітися, я на годину довше працюю, ніж він. Тому на наступне побачення каже, щоб я приїхала до нього додому на каву. Чи їхали б ви?
Цікавий писочок• 11 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
ок, пусть тогда после вашей работы вас забирает на такси и езжайте в кофейню или в кафе общаться, но он не захочет, потому как просто хочет вас трахнуть
Разве плохо, что будет секс?
Мая твая не панимать• 11 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Разве плохо, что будет секс?
вот так как он предлагает плохо
ЯкаКраля• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну він так ще в подальшому наїхав, ніби я щось винна і якась якраз несоціалізована, що не хочу приїхати. Тому і запитую, може дійсно в мені проблема
Уже манипуляции, вы уже не такая, не социализовпная, вы серьезно?
Ну приколоться с таким челом можно, чисто поржать. А вы ж серьезно прям так, перестаньте, это развод
Калинові вуста• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Каже, що це буде просто зустріч.
Та звісно! Чаю поп’єте, музику послухаєте. А потім він скаже: ’Ну, до побачення, чашки я сам помию, таксі через дорогу’.
ЯкаКраля• 11 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Разве плохо, что будет секс?
Отлично, но автор уже сказок насочиняла себе
Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы себя где нашли?
Какое ехать домой к нему ...секса ему захотелось быстрого
Я звичайно, за мірками місцевих ’баришень’ прям динозавр, мені за 45, навіть++, але щоб я себе зневажала, іхала до майже ’невідомо кого’ додому, по першому виклику, беееее...
Жінка має вміти плести свою паутину, вести свою дипломатію, щоб стати для чоловіка ’вершиною/зіркою’,яка його манить і заради неї він.... а не він сказав у койку...вона побігла.
Цінуйте себе і знайте собі ціну!
ЯкаКраля• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Говорит, что просто посидеть побеседовать
Автор, только не влюбляйтесь
ИзЮмрудная• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну договоритесь на выходные в ресторане побеседовать
Коник-стрибунець
• 11 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
В ресторані він не хоче
Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
ага))))) я б так і сказала, що я себе занадто поважаю...щоб вести розмови в його квартирі, для цього є театри, виставки, концерти +++ купа закладів харчування.
А то так за вами впадає,що лінь годинку почекати((((, о мужики пішли....
Бжоли-бандерівці• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну от я йому це і сказала, чому не можна почекати, якщо так хоче зустрітися. Він почав казати, що я несерйозна і чому це не можу приїхати.
Несерйозно це їхати до незнайомця додому
ИзЮмрудная• 11 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Автор, только не влюбляйтесь
Автор влюбилась в должность и уже придумала семью,не замечая очевидного
Калинові вуста• 11 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
він вже вас обезцінів такими словами
Что за дурная мода везде лепить вот это ’обесценивание’?
Мужик непрозрачно намекнул о цели свидания.
ЯкаКраля• 11 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
К сожалению
Калинові вуста• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Солько Вам лет, деточка? По-моему, Вам еще следует у мамы отпрашиваться.
Калинові вуста• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну все правильно. Ви несерйозна. Чого дурочку корчите? Він же Вам максимально чітко дав все зрозуміти.
Эта_Шикарна)• 11 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Экономный))
Ему секс нужен и чтобы с доставкой на дом
Прокачую сідниці• 11 ноября 2024
Він вас навіть чекати не хоче.
А ваш час до нього в назад навіть не рахує. Йому це байдуже.
Ну і гроші на проїзд теж з вас.
Ще і секс отримає бонусом.
Класно чувак влаштувався.
Ну і гроші на проїзд теж з вас.
Ще і секс отримає бонусом.
Класно чувак влаштувався.
Мама Чели• 11 ноября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Він скаже - чого о видєлуєшся,знала чого йшла
Эта_Шикарна)• 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Цінуйте себе і знайте собі ціну!
Согласна. Молодец,мужик. Сидит дома,а к нему приезжает женщина обслужить его и уехать домой)))
ЯкаКраля• 11 ноября 2024
Автор это будет только секс. Есть такая формула, что секс онли может перейти в отношения в двух случаях, если секс онли изначально хочет женщина а не мужчина, и если женщина с характером конь с яйцами, будет ложить на мужика большой и толстый, при этом давать отвальный секс, тогда как правило он хочет ее задержать в своей жизни, а она уже на это может выкатить свои условия. Судя по всему вы не из таких
Само_достаточная• 11 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
у нього там графік... прийом на дому))))
Калинові вуста• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну наприклад, якщо в подальшому сім’я, то можливо непоганий варіант.
Імена спільним дітям вже підібрали?
Эта_Шикарна)• 11 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Наверно,да. Так как понимает, что бегают так к нему на секс
ЯкаКраля• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Можете исполнить феерическое шоу, завалите к нему в секс костюме с открытым шампанским в руке, все равно будет секс, а так вы будете в плюсе, а не в вялом минусе, когда вас как осла на верёвке тянут