Кракадэ• 11 ноября 2024

Чи може 3 группа інвалідності у дружини дати відстрочку від служби?

У мне є 3 група інвалідності( психіатрія) чи може це дати відстрочку моему хлопцю якщо ми одружимось?
Гарантую неперелевки• 11 ноября 2024
Вряд ли
Захекалася читать• 11 ноября 2024
Нет 2я
Маю натхнення• 11 ноября 2024
Вибачте, а можете написати який у вас діагноз?
Куда ж без меня• 11 ноября 2024
Так, у разі інвалідності через психічний розлад
Аноним_Русалка• 11 ноября 2024
Да, только онко- и психо- диагнозы.
автор Кракадэ • 11 ноября 2024
У мене крім нього заораз нікого немає, а повістка прийшла( але в інше місто)
Маю натхнення• 11 ноября 2024
Хто знає з якими психодіагнозами дають інвалідність?
В шоколаде• 11 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
1-2 группы
Куда ж без меня• 11 ноября 2024
Ответ дляВ шоколаде
1-2 группы
Ні, будь - яка група, якщо певний діагноз
Куда ж без меня• 11 ноября 2024
Ответ дляВ шоколаде
1-2 группы
Для 1-2 групи діагноз неважливий
Оно само купилось• 11 ноября 2024
А в вашій МСЕК,( іпр) написано що потребуєте стороннього догляду?
Куда ж без меня• 11 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
Це немає значення
Послушная• 11 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я правильно понимаю, что отсутствие почки у жены = отсрочка?
Послушная• 11 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
А в законе про мобилизацию написано, что нужен такой документ?
Альфасамка• 11 ноября 2024
дістали з тими воєнними темами.
Куда ж без меня• 11 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Так, якщо їй встановлена інвалідність
Куда ж без меня• 11 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Ні, не написано й він непотрібний
Відірву та викину• 11 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
дістали з тими воєнними темами.
зачем вы заходите в такие темы, если они вас достали?
Істеріомама• 11 ноября 2024
Автор не стоит расписываться с человеком ради его отстрочки
Послушная• 11 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Так, якщо їй встановлена інвалідність
Установлена
Пожизненно, т.к. врождённая

Интересно, если мужчина до сих пор не в Резерве, каковы его шансы при обращении в ТЦК получить отсрочку?
Жена брата Админа• 11 ноября 2024
Автор какой у Вас диагноз? Ну и простите Вы повестку видели? Сейчас он на Вас жениться, и потом потому,что Вы простите дурочка будет распоряжаться вашим имуществом как законный опекун и представитель.
Блакитне небо• 11 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Раніше це була 3 група, не знаю як зараз
Блакитне небо• 11 ноября 2024
І зараз 3 гр.

Так, теоретично відсутність однієї нирки є підставою для присвоєння особі III групи інвалідності, при чому без переогляду. Втім, бажано побачити Ваші медичні документи. 3.4.41. Відсутність однієї нирки.21 бер. 2024 р.
На привозе• 11 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
у мами чоловіка інва по депресії, 2 група
На привозе• 11 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Установлена
Пожизненно, т.к. врождённая

штраф оплатить та оформить
Evga32• 11 ноября 2024
Дівчата, нащо ви пишите те, про що не маєте уявлення? Це я про тих розумниць, які стверджують, що тільки 2 група. От навіщо писати, якщо не знаєте, щоб що?
Автор, так, 3-тя група з онко або психрозладами = відстрочка для чоловіка.
Bilopilchanka• 11 ноября 2024
Якщо дружина має 3 групу інвалідності, то право на відстрочку у чоловіка буде за ОДНІЄЮ з таких умов:
✅ Інвалідність встановлена внаслідок онкологічного захворювання, відсутності кінцівок (кінцівки), кистей рук (кисті руки), стоп ніг (стопи ноги), одного з парних органів.
АБО
✅У дружини наявне онкологічне захворювання, психічний розлад, церебральний параліч або інший паралітичний синдром.
ОноВамнадо• 11 ноября 2024
С любой третей группой жены, можно без проблем и выехать
Evga32• 11 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Виїхать можна, а відстрочка - тільки якщо хвороба підходить. Так змінили закон в березні.
Раз одела не бу• 11 ноября 2024
Готов на психбольной жениться, лишь бы не забрали....