Синди Кроуфорд• 11 ноября 2024
Прошу поради тих, у кого зі свекрухою відносини не дуже добрі
Після спільного проживання в декілька місяців на її території відносини погіршились (ми приїхали з початком війни, а до того жили окремо і далеко). Ну стандартна класика: не так готую (це при тому, що я в свій час мала власний кулінарний сайт), прибираю, мию підлогу, організовую свій час тощо. Ми вже давно живемо окремо але в тому ж місті. Спілкування звелось до вітань у вайбері на самі великі релігійні свята та др.
Ще є чоловікова сестра, яка теж до мене прихильності не має. На спільних зустрічах аби відбути, таке враження ніби вистава в театрі.
Так от питання, ви би ходили на моєму місці на ті спільні зустрічі типу свят чи днів народжень до свекрухи?
Моя мама живе далеко, до своїх родичів я ніколи не змушую їхати чи дзвонити, за весь шлюб чоловік в них був разів 3.
Кукусик• 11 ноября 2024
Я б не ходила. Ви можете робити так, як зручно для вас, не озираючись на думку свекрухи, чи на те, що скажуть люди) у вас одне життя. Живіть так, як хочете)
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
да, на семейные праздники бы ходила. это семья моего мужа, я люблю мужа, не очень красиво будет, если он приедет поздравить маму с др без меня. я могу 2-3 часа изобразить дружелюбие.
моя свекровь меня не любит. я делаю не так абсолютно все. у нас нейтральные отношения, только потому что я молчу в ответ на все ее обвинения, советики и недовольства.
Ух яка ж Я• 11 ноября 2024
За 16 років спільного життя у нас що тільки не було із свекрухою. Тим більше, що я їм по статусу не підходила, то вони дуже важко прийняли мою появу в житті їхнього сина. Я мінімізувала спілкування. Зараз вона тягнеться, телефонує щось хоче порадитися. Але ж я все пам´ятаю))
Синди Кроуфорд
• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
А я не можу мовчати отак на все. Бо яке вона має право мене принижувати. Мені майже 40 років, з 17 жила сама. То я вже давно навчилась готувати, прибирати і інше сама, на відміну від її дочки з якою вона живе в одному місті, глядить внука, і весь час затарює її сім´ю то варениками, то пирогами, то всіми закрутками, а як треба то і прибере їй. То це хто ще з нас не вміє?
Синди Кроуфорд
• 11 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
А от як ви робили на Різдво, якісь ювілеї?
Гигиенишвили• 11 ноября 2024
навіщо Вам силувати себе і відчувати дискомфорт, життя одне - сьогодні одна свекруха, завтра інша, це фактично чужі Вам люди, робіть так, як Вам зручно. Я не спілкуюся ні з свекрухою, ні з сестрою чоловіка, бо вони заздрісні люди, постійно намагаються знецінити мене і мої дії, як тільки перестала спілкуватися, аж дихнула легше
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
честно - меня не задевают ее слова. чтобы она не сказала - это только ее мнение. я не обязана себя чувствовать хуже только потому что она считает, что я что-то делаю не так, потому что в моей вселенной я зайчик и все делаю так:) я ненавижу ругань, скандалы, выяснения отношений, я немного флегма, мне проще помолчать. это работает даже лучше, чем доказывать что-то. если свекровь видит, что я не принимаю участие в какой-то дискуссии а-ля ’о господи вы что не моете окна каждый месяц, как вы живете’ - то ей не так интересно уже и доказывать что я плохая хозяйка, ведь я даже не возражаю))))
Синди Кроуфорд
• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я от так не вмію. І по характеру така, мене зачепили я відповіла. У моєї, доречі, теж бзік з вікнами і кухонними панелями. Вона їх миє так часто мабуть від нудьги.
Стильна штучка• 11 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
А
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
значит вам просто лучше, наверное, и не контактировать.
или попросить мужа, чтоб он от своего имени сказал ’мамо, хочу чтоб твой день рождения прошел прекрасно, давай я приеду с женой и мы будем тебя поздравлять, а ты будешь счастливо улыбаться и не провоцировать ее аж два часа’
Мааарковная• 11 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну і нащо ви зараз виправдовуєтесь? Самодостатня жінка знає собі ціну, а ви чомусь в собі сумніваєтесь
Мрію про пончик• 11 ноября 2024
Блін, ненавиджу свою свекруху. День народження сина поїду святкувати до батьків, надіюся свекруха туди не припреться, як і брат чоловіка. Мало я її сина бавила, тому він бухає, не так готую, вдягаюся, надто худа, ще й до церкви не ходжу
Синди Кроуфорд
• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Або нехай їде сам завжди
Пукимончиг• 11 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так само і в мене.
Крию матом страшно• 11 ноября 2024
Ні, я б не ходила. Звела спілкування до мінімуму. З сестрою чоловіка не спілкуємося взагалі
Їжак в панчохах• 11 ноября 2024
На початку нашого життя з чоловіком, я намагалася тримати якусь ’планку’ відносин між нами. Свекруха довела. В блоці. Нікуди не ходжу, спочатку чоловік психував, потім звик. Вже сам рідко їздить. Років 3 назад і свекор, і свекруха почали телефонувати на моє дн, але вони в блоці. Вітання передають і 1 тис грн, їх віддаю дитині.
Вони вже хочуть спілкування, а я в себе одна. Хочу прожити життя без таких людей. Не спілкуюся 10 років, у шлюбі 15
Швабристка• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Это от стада брака зависит. Я так делала 17 лет. Точно как Вы. Из тех же побуждений. Но терпение лопнуло 3 года назад. Теперь 0 общения.
Швабристка• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Если у Вас нет дочки, то не страшно. Но моя переключилась на дочку подростка, с теми же замечаниями. Однажды сорвала ей онлайн контрольную. С требованиями все бросить и немедленно мыть посуду. Чем и разбудила во мне зверя.
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
возможно это еще зависит от свекрови. моя свекровь знает, что если она окончательно испортит отношения со мной - то и сын перестанет с ней общаться. но вообще меня очень сильно удивляет отношение свекровей. самое главное, чтобы твой сын был доволен и счастлив. если в его семье все ок, то какого хрена пытаться нос совать и портить отношения.
Синди Кроуфорд
• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Згодна
Швабристка• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Так Вы ещё не поняли? Рассказываю, они мечтают,чтоб сын развелся, и жил с ней, с мамой. Такая логика.
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
у нас нет детей.
поверьте, это еще хуже. попытки залезть к нам в постель и мне в матку - единственное, что меня действительно бесило. поэтому каждый раз когда эта тема поднималась - я вставала и уходила.
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
одинокий мужчина без отношений, без любви - это типа мечта каждой матери?
Швабристка• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Будет он общаться потом или нет, Вы не можете знать, и он сам не знает. Я бы не была так уверена
Швабристка• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
у нас нет детей.
О нет, когда трогают твоего ребенка это хуже. Потому, что взрослая Вы можете постоять за себя. А дети безхитростны, а эти жучки манипулировать очень хорошо умеют.
Швабристка• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Так она же его любит всем сердцем, зачем ему Валька/ Ленка/ Танька. А что будет с ним после ее смерти они не думают. Но! Это не треугольник, если есть дети. И вот тут просчет, они не учитывают чувства сына как отца, т к для них он их мальчик, а не мужчина .