Синди Кроуфорд• 11 ноября 2024

Прошу поради тих, у кого зі свекрухою відносини не дуже добрі

Після спільного проживання в декілька місяців на її території відносини погіршились (ми приїхали з початком війни, а до того жили окремо і далеко). Ну стандартна класика: не так готую (це при тому, що я в свій час мала власний кулінарний сайт), прибираю, мию підлогу, організовую свій час тощо. Ми вже давно живемо окремо але в тому ж місті. Спілкування звелось до вітань у вайбері на самі великі релігійні свята та др.
Ще є чоловікова сестра, яка теж до мене прихильності не має. На спільних зустрічах аби відбути, таке враження ніби вистава в театрі.
Так от питання, ви би ходили на моєму місці на ті спільні зустрічі типу свят чи днів народжень до свекрухи?

Моя мама живе далеко, до своїх родичів я ніколи не змушую їхати чи дзвонити, за весь шлюб чоловік в них був разів 3.
НашлаПерепискуМужа• 11 ноября 2024
Не підтримую контакт. Що б я не робила, все одно погана. Так краще я буду погана не витрачаючи нерви на це спілкування.

Катруся 777• 11 ноября 2024
Якщо Ви приходите на ці свята і вони проходять більш менш нормально, без образ в Вашу сторону (хоча б у свята), і ці дві мадам так само як ви натягують посмішку і роблять вигляд що раді Вас бачити - то можна ходити,це всього пару разів в рік. А якщо вони і там Вас ображають - сказати чоловіку - сорян, я це терпіти не буду, якщо хочеш іди сам. І досвідос
неДодекаэдр• 12 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
А я не можу мовчати отак на все. Бо яке вона має право мене принижувати. Мені майже 40 років, з 17 жила сама. То я вже давно навчилась готувати, прибирати і інше сама, на відміну від її дочки з якою вона живе в одному місті, глядить внука, і весь час затарює її сім´ю то варениками, то пирогами, то всіми закрутками, а як треба то і прибере їй. То це хто ще з нас не вміє?
как ваш муж реагирует на конфликт?