Там дві офіційні мови англійська і французька, при чому на французькій мові спілкуються лише в одній провінції, тобто це не більш ніж 20% населення, але питання чи всі канадці знають французьку мову чи ні? Просто у нас в Україні усе населення знає як українську так і російську мови? А там? Чи можна там жити не знаючи французької?
Капризуля77• 12 ноября 2024
Автор мои родственники поехали туда 2007 где фр. В Украине учили но плохо знали, пожили там решили переехать в англ часть. При продаже имущества помоглаоа дочь из-за языка….