Латвийские_Номера• 12 ноября 2024
Розлучені жінки, чи поверталися ваші чоловіки до вас?
Чи сходились ви з чоловіком після розлучення, якщо так, то через скільки часу ?
Радостина• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Люди завжди показують себе справжніми не на початку стосунків, а по їх завершенні
именно так!
Мішечок щастя• 12 ноября 2024
Написує цілий рік, не блокую бо є спільна маленька дитина, причина розлучення зрада і брехня. Пройшов час і зараз я не уявляю як можна з ним жити знову ну не хочеться після всього того бруду навіть на 1% хоча по гарячим сдідам як дізналася то ще давала шанс,але зрозуміла що незможу з тим змиритися , з брехнею .що вмерло то вмерло , час назад не повернеш. А ці його написування обіцянки то все просто на лоха, щоразу як чую цю шарманку припиняю розмову або 10000 раз кажу ні
З горіха зерня• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ого, буває що людям потрібен час переосмислити цінності
Просто других дурний не знайшли кому то г потрібно)
З горіха зерня• 12 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Сама не розлучалася, а в житті сходу 4 таких випадки пригадала.
1 - мої батьки. Розлучилися бо тато підняв руку на маму. Прийняла назад бо бачила, що ми дуже сумуємо, не хотіла жити сама, а ми будь-якого потенційного отчима не сприймали. Зараз я про це жалію, а мама надто боїться бути одна, щоб піти зараз.
2 - сестра (двоюрідна). Розійшлася через алкогольну залежність чоловіка, пробувала з іншим, але коли побачила, що вона потрібна а дитину терплять - пішла. Тим часом чоловік закодувався (завжди ставилася до таких штук скептично, але 5 рокіа уже не п´є), і з її слів ’я вирішила краще дати шанс своєму, ніж шукати і звикати до чужих’. В них усе добре, той рідкісний випадок коли дійсно розлучення допомогло переосмислити стосунки і більше їх цінувати
3 - подруга. Тільки коли отримали документ про розлучення, усвідомили, що розлучатися не хотять.
4 - знайома. Після розлучення був секс з колишнім. Завагітніла. Він повернувся, але сказав, що лише заради дитини, одружуватися з нею повторно не став, дитину визнавав через РАЦС.
1і2 - то правда що чужі діти нікому не потрібні, і краще свого батька до них ніхто ставитись не буде ( виключення звісно бувають, але то одиниці) жінки вибрали ростити дітей з батьком дітей, я розумію їх і не засуджую
Замрійлива• 12 ноября 2024
Не повертався і не треба, кожен щасливий у новому шлюбі, але в найкращої подруги батько через 25 років до мами вирішив повернутись, ото хохма була.
Садоводница• 12 ноября 2024
Розійшлись по моїй ініціативі. Повернувся через 3 місяці і це став просто ад, стало ще гірше. Тому розійшлися, а потім розвелися. Розлучення давати не хотів, довелось залучати адвоката
Тримаю свічку• 12 ноября 2024
Поки що не розлучена, але не розумію для чого повертатися. Розлучення - виважене рішення, для чого калатати все по новій?
Фляшунька• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
💯
Українська Мрія• 12 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Хорошим отцом он мог быть и не в браке.После развода забил,а потом сошлись и стал папой года?не самый приятный вариант
Белая котичка• 12 ноября 2024
Возвращался. Разошлись из-за измены. Не смогла простить, не вернулось доверие, как чужой человек, попросила уйти и не беспокоить меня больше никогда. Прожили 18 лет в браке и пол года после возвращения.
Коплю на груди• 12 ноября 2024
Моя мама так развелась с третьим мужем так как он ушел жить к проститутке, она вышла замуж в четвертый раз, потом развелась четвёртым мужем, третий муж вернулся к ней от проститутки, так и живут вместе, не расписывались только уже
Все буде Україна• 13 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Не судіть по собі 👋