Уравнобешенная• 12 ноября 2024
Куртка-парка актуальна?
У гарному верхньому одязі не хочу ходити за покупками. І шукаю щось що не шкода. Знайшла в себе подібну парку, яку я не ношу вже пару років. І думаю ходити в ній. Як думаєте, це добра ідея, чи вона дуже застаріла, я можу зустріти знайомих...
Love_Love_Love_• 12 ноября 2024
Не хочете ходити в гарному- ходіть в негарному, яка різниця тоді яка та парка
Уравнобешенная
• 12 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо я можу зустріти знайомих. І мені треба щось що не шкода і що не надто жахливе.
Love_Love_Love_• 12 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Вашим знайомим пофіг на модність вашої куртки
Уравнобешенная
• 12 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це було б чудово
Уравнобешенная
• 12 ноября 2024
Ответ дляНаливайКа
цена из 2012 года и парка тоже..
Нашвидкуруч шукала подібну)
Моя довша десь до колін і об´ємніша, бо ця якась така куценька. Але моя також має цей кожух.
Ща как дам• 12 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Сколько Вам лет, что интересует мнение окружающих?
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Меланія Трамп ти?))
Ви там мішки картоплі купуєте тягаєте чи що? То замовляйте доставку і не ходіть в страшному))
Уравнобешенная
• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Меланія Трамп ти?))
Замовляла я доставку: отримала гнилі фрукти, які назад їм повернула. Тільки і тільки самому собі треба вибирати, якщо є така можливість.
І я бачила, як людям пакують: ніхто нічого не вибирає, все підряд накидали і запакували. Все що найстаріше, то все людям на доставку.
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Я в коментарях до кожної позиції пишу. Термін придатності не менше стількох днів чи місяців залежно від товару. Якщо поганий вигляд, перестиглі не збирайте. Якщо лопатка дуже сальна не збирайте. Ну і все в такому ж дусі. Поки нарікань нема.
Уравнобешенная
• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую вам. Я нічого не уточнювала, але з вас треба брати приклад наступного разу)
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Вони вже по коментарях бачать, що я їм мізки винесу якщо щось не так буде і простіше одразу привезти хороше)))
БезникаЯ• 12 ноября 2024
А хлеб с картохой вы в брендовой сумке от версаче несете или в кулек атб ложите? А то вдруг че знакомые подумают
Мальчижка• 12 ноября 2024
Непонятно почему в нормальной одежде не ходить за покупками? Вы там падаете в обморок от цен?