дамаБезСобачки• 12 ноября 2024
Хто зусторічався 5 років, а одружилися з іншими?
Питання до тих, хто прозустрічався з людиною 5 і більше років, а одружились з іншими? Чи шкодуєте? Чи бувають у вас думки про те, якби по-іншому склалося ваше життя? Чи нормально взагалі про це думати?
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Не то чтобы жалею, но однозначно я что-то не так наверное делаю...почему то жаль мне, что не сложилось (сходились, расходились, молодые очень) в итоге не знаю правильно ли я поступила, часто думаю что было бы, если бы ....🤦♀️
не думайте об этом, нет смысла, прошлого не вернуть и не переиграть
Дюагональ• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Боже і я 🤦♀️ (з 15 до 20, чекала з армії), тепер заміжня 2 роки (діточок немає) і якось так сумно, все думаю, що з тим би вийшло і що я помилку зробила, якась депресія чи шо
Я сумувала, мабуть, рік. А потім зрозуміла, що все краще стало. Бо того хлопця наче і кохала, але коли почала навчатися в великому місті, то зрозуміла, які є чудові чоловіки. В селі я не мала з чим порівнювати, ще й в такому юному віці. І Вам час покаже. В чоловіка на роботі жінка все життя жила з одним, а коли він помер, зійшлася з шкільним коханням, з яким і жила до своєї смерті.
Скоро_вчера• 12 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Не любил ту просто, бросил из за ерунды
Вы считаете ерунда- после предложения 3 года тянуть с росписью?
НашлаПерепискуМужа• 12 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
моя сестра. 7 років зустрічалися. а він зустрів іншу і одружився через 5 міс
Я такого незнаю, может и хорошо
ТихоЯ• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
В мене десь така ж картина. Не буває думок, що помилку зробили?
Неодноразово були думки що я зробила помилку що не закінчила ті відносини набагато раніше, а стільки молодих років угробила на нього. Могла б жити веселою холостячкою або зустріти свого чоловіка раніше
Не рахую, а вважаю• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Я вже була на грані, щоб кинути свого.
3 роки зустрічались і 2 жили разом, а він все мовчав. Тому що за душою нічого не було ще, були молоді (йому 22, мені 21), тому що батькам його не подобалась я.
Я тоді сказала, або одружуємося, або розходимося. Розходитися не захотів)
Його родичі перший час крові багато попили, років через 5 змирились, що він буде і далі жити зі мною.
Навіть не знаю, чи правильно тоді зробила, але ми разом вже 23 роки. Чоловіка люблю, за ним як за стіною.
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Да, конечно. Разве это повод бросать если любишь?
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Моя сестра два раза встречалась по 4 года, а в итоге вышла замуж за мужчину с курортного романа. Две недели роман, поехала к нему в гости и через месяц поженились. Вообще не жалеет, уже больше 20 лет вместе и хорошо живут, дружно. И говорила, что наоборот, с теми чем дольше встречалась, тем больше понимала, что не хочет за них замуж
а пропонували?
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляПирожкиня
У меня подруга с 22 до 29. Потом мч её бросил, бросил так как она хотела семью, он буквально через несколько месяцев женился и потом родил двух детей. Ей же говорил, что не из тех кто женится, купил кольцо, познакомил её со своей семьёй, типа у них серьезные отношения, просто без брака.
Она из этого выходила очень тяжело
такого, до речі, дуже багато в сожительстві
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Я не в Україні живу, тут ’зустрічаються’ по 20 років, а потім одружуються на тих же людях. А ті кілька пар зі знайомих, які розійшлися, таки були одружені.
Тому роблю висновок: шлюб чи його відсутність нічого не міняє
точно, особливо ’не міняє’, коли одній взахльоб роками розказує, що штамп - не головне, а потім бігом жениться на іншій - і вже і штамп грає роль, і сім’я повинна бути.як сім’я...
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Иногда кажется что некоторые мужики это какие то чудовища без эмпатии.
Помню как умер отец, я была в глубокой депрессии, отчаянии и апатии. И именно в этот момент мой любимый парень познакомился на мероприятии с другой, переспал с ней (а меня стал гнобить словесно) и вскоре женился.
и никогда он себя не чувствовал виноватым.
Разве это человек? Разве человек с сердцем и эмпатией может так поступать?
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
4 роки зустрічалась з хлопцем, він пропонував заміж, я не бачила його своїм чоловіком на той момент, але закінчувати стосунки теж було лінь, чи що... так і тягнулось, поки не остогидло остаточно і я таки їх завершила. Вийшла заміж за рік після знайомства з нинішнім чоловіком, все гаразд. У довгих ’зустрічаннях’ завжди є причина, хтось з пари точно не хоче чогось серйознішого.
дамаБезСобачки
• 12 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
Я сумувала десь 4-5 (хоча сама була не проти розійтись, мені здавалось, що рано мені в сім´ю, дуже хотіла навчатися); вивчилась, досягла досить, великий досвід в своїй сфері, ніби й чоловік у мене непоганий, але якось так мені тоскливо, що думаю краще б була в рідному селі і там вийшла заміж, і дітки би були
дамаБезСобачки
• 12 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
От у вас правильні думки! А мої не дуже🤣🙈, весь час думаю, що нестерпіла тоді той нарваний характер, а тепер можливо б краще було
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
Ну це вже з@й0би конкретного мудака і думаю, що і до того все було зрозуміло
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
така собі виправдалочка-утішалочка. А по факту: якщо людина починає розказувати , що ’штамп не головне, одруження фуйня/пережиток’, то ця людина просто не бачить свого сожителя/сожительку чоловіком/дружиною. Для зручного і безпроблемного перепихону в даний момент - саме те, але не більше
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
Ви забули у своїй статистиці тих, хто не морочив голову, а все ж одружився. А потім розлучився чи привів до розлучення. Повірте, їх не менше і це нічим не краще
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
І що? Це виправдовує і робить сожительство кращим?
МамОмужа• 12 ноября 2024
5 років зустрічалися ( не жили разом). одружитися з 3 разу вийшло, прожили і розійшлися через 2 роки.
в другому шлюбі на 3й день знайомства почали жити разом. ось вже 16 рік разом.
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
Ну я можу сказати, що руками і ногами за тест-драйв сімейного життя. Бо до чоловіка у мене було 4 співмешканці і від усіх йшла сама і раділа, що не треба до розриву залучати ще й державу і родичів)) і з чоловіком жила до весілля 4 роки, то ж мала можливість переконатися, що воно мені дійсно треба
дамаБезСобачки
• 12 ноября 2024
Ответ дляМамОмужа
Капець....деколи і я думаю, що якби одружилися, то все рівно мене б надовго не вистачило
ПолБатона• 12 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
ви, як одна моя знайома))))) теж ’сама шла’, а колись при ппосиденьках язик розв’язався і видала ’а що, мала чекати, що кине мене?’
МамОмужа• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
ну для мене розуміння життя з людиною - це спільний побут и проблеми домашні. а конфетно-букетний період довго може тривати.
Да_Я_ТакаЯ_• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А у вас все добре?
так. я заміжня. я ніколи довго не зустрічалася. якщо за рік нема пропозицій, то чоловік навряд чи ожениться. такі просто крадуть час.
Да_Я_ТакаЯ_• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А у вас все добре?
крім того, знаю ще одну. жили в гром.шлюбі 5 років. а потім він зустрів іншу і оженився через 6 міс . тому робіть висновки. якщо чоловік не бачить жінку своєю,він вічно зустрічається чи просто живе,бо йому зручно
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
Ну і з якого дива ви всіх прирівнюєте до своєї знайомої? Від двох йшла після пропозиції вже (від одного й після подачі заяви до рагсу). Ще двоє вже після розриву намагалися заманити назад обручкою.
Чи у вашому світі тільки чоловік може кинути, а жінка по дефолту завжди хоче заміж? 🤣
Скоро_вчера• 12 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ну мужчина хочет семью и детей. Женщина не хочет. Их интересы не совпадают. Зачем дальше тянуть эти отношения, если два человека не подходят друг другу? Чтобы что? Чтобы було?
Дуб береза• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Вышла за того же?
Вышла за того с кем встречалась и через год развелась. Ещё через год вышла за нового с кем встречалась 5 месяцев, познакомилась в инете, живут уже вместе 12 лет
Печальки.нет• 12 ноября 2024
З першим не зустрічались, а жили разом 4 роки - розійшлись. З чоловіком зустрічались 5 років, одружились, вже 10 років у шлюбі. Про першого не шкодую, ми спробували і зрозуміли, погані з нас чоловік і дружина, але так і залишились рідними людьми, всі роки підтримуємо близьке спілкування ховаючи один-одного в таємних кишеньках.
Аннуитет• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
так дело в детях? с мужем детей нет?