Домашка• 12 ноября 2024
Чому чоловік покидає вагітну жінку або жінку з грудною дитиною?
Роздратована шкіра• 12 ноября 2024
Бо вона йому більше не цікава. І так,авторе, жінки роблять так само
Бараболька• 12 ноября 2024
Автор мен беременную бросил, вначале умолял дочку хочет я не хотела, он умолял как забеременела сказал делай аборт больше не хочу и уехал к бабушке))
Ангелок з ріжками• 12 ноября 2024
Ну тут спорне питання. А чому вони мають бути разом якщо немає почуттів?
А якщо жінка захоче покинути чоловіка будучи вагітною від нього?
Мама Карло• 12 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Может разлюбил
Ну или так. В любом случае это лучше чем мучить и мучаться
За ким я буду?• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Это да, но потом злостный должник алиментов, вот мудак
Не танцую- но пою• 12 ноября 2024
Не всі мужики витримують оце все пов´язане з дітьми. Не всі!
Пам´ятаю у подруги взяв відпустку, щоб побути тіпа з сім´єю. Дітям 3 і 1 рік. Так він вже через 2 дні волосся рвав на собі, що він краще на роботу пішов би. Йому не сила так жити цілий день. Готовий був любі гроші заробить, аби з дому
Мне без сахара• 12 ноября 2024
бо інфантильна мамина царапинка
понавиховують бусінок, а дівчатам потім мучайся
Теща дочки• 12 ноября 2024
Очень часто не выдерживают этого треша , у меня уже взрослые дети и то как вспомню этот груднрй треш так вздрогну, его нужно просто пережить , а мужики просто уходят
Залатавая• 12 ноября 2024
Мій колишній закохався в іншу, зізнався, коли я була на 5-му місяці вагітності. Так буває, ми не речі, щоб належати один одному все життя.
Мама Карло• 12 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Мой платил исправно, и полностью обеспечивал меня и детей
Ангелок з ріжками• 12 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Ось тут такий момент.
В мене дві доньки. І я їм завжди казала щоб дитину заводили коли вони самі того хочуть, коли самі готові нести відповідальність, і як що що потягнуть виховання соло.
ДеньгиНеСдаю• 12 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Бросают беременных мужиков? Это где вы такое видели?🤣
За ким я буду?• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Хороший человек
Ангелок з ріжками• 12 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ідуть від чоловіка будучи вагітною
ДеньгиНеСдаю• 12 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Удалено администрацией...
Холодная каша• 12 ноября 2024
Это не настоящие мужики. Настоящие, любящие - такого никогда не сделают.
Роздратована шкіра• 12 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Бросают мужиков с проблемами здоровья, с родственниками требующими ухода, без работы и по. Все как и при беременности и после родов
Ангелок з ріжками• 12 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
Справжній чоловік і люблячий чоловік не завжди один і той же чоловік
оксюморон• 12 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Нарцисс первертный, психопат? А совместные роды не хотел?
Это реально больное на голову существо.
Вы как?
Это реально больное на голову существо.
Вы как?
Мне без сахара• 12 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
так не має бути
бути відповідальним тепер не модно. ми - не раби своїх емоцій, людина здатна усвідомити, якщо закохується, і якось поставити пріоритети.
дарма ви його виправдовуєте, він - слабка людина, і він неправий
ДеньгиНеСдаю• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Та без проблем. Только ответственность за ребенка никуда не должна деться: неделю с мамой, неделю с папой и люби кого хочешь.
TANYA 0 0 0 0• 12 ноября 2024
На мою думку, тому що емоційно не зрілі, не можуть взяти відповідальність на себе, егоїсти.
Мне без сахара• 12 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ідуть від чоловіка будучи вагітною
це вже якщо реально дістав, або якщо з таким бути небезпечно. жінки не йдуть, якщо трішки сумно стало.