дамаБезСобачки• 12 ноября 2024

Хто зусторічався 5 років, а одружилися з іншими?

Питання до тих, хто прозустрічався з людиною 5 і більше років, а одружились з іншими? Чи шкодуєте? Чи бувають у вас думки про те, якби по-іншому склалося ваше життя? Чи нормально взагалі про це думати?
Да_Я_ТакаЯ_• 12 ноября 2024
моя сестра. 7 років зустрічалися. а він зустрів іншу і одружився через 5 міс
ПушАпница• 12 ноября 2024
у меня есть знакомые такие
одни встречались почти 6 лет, другие 5 лет
разошлись все-быстро женились на других и живут все нормально
Мания-Величия• 12 ноября 2024
Я три роки зустрічалась, а він зустрів її, зрадив мені, залетів і через пару місяців одружились. Живуть досі, мають двох дітей.
Зараз дивлюсь на цю ситуацію і розумію, що то була не моя людина, тому все на краще.
А я вийшла заміж десь через півроку.
Стріляний птах• 12 ноября 2024
Да, встречалась 7 лет с одним
Вышла замуж за другого
Не жалею абсолютно, надо было раньше расставаться, а я на что-то все надеялась. Не могла решиться и разойтись. Или ваш вопрос про то, что жалеете, что столько лет потратили на придурка?
Крижана бурулька• 12 ноября 2024
Моя сестра два раза встречалась по 4 года, а в итоге вышла замуж за мужчину с курортного романа. Две недели роман, поехала к нему в гости и через месяц поженились. Вообще не жалеет, уже больше 20 лет вместе и хорошо живут, дружно. И говорила, что наоборот, с теми чем дольше встречалась, тем больше понимала, что не хочет за них замуж
Пирожкиня• 12 ноября 2024
У меня подруга с 22 до 29. Потом мч её бросил, бросил так как она хотела семью, он буквально через несколько месяцев женился и потом родил двух детей. Ей же говорил, что не из тех кто женится, купил кольцо, познакомил её со своей семьёй, типа у них серьезные отношения, просто без брака.
Она из этого выходила очень тяжело
Дуб береза• 12 ноября 2024
Подруга семь лет встречалась, вышла замуж и через год развелась
Укр_жіночка• 12 ноября 2024
Моя колега зустрічалася десь 6 років, пропозицію одруження робив через 3 роки, але колега сказала, що жити з мамою його не хоче, та і він сім´ю не потягне. Ну він більш не робив Вона розірвала з ним , а він через рік вже і одружений був на іншій. Мама його поїхала в Італію на заробітки, тому жили з дружиною самі. Колега в 43 досі сама , це вже 15 років пройшло. А він в сусідньому під´їзді з сім´єю, двоє дітей, дружина. Все ок з виду.
У колеги були романи, але заміж ніхто не покликав досі. З одним потім зустрічалась, вже дуже багатий, і мріяла заміж, раділа. Але там такі гроші у родині кавалера, що батьки ’допомагають’ одружитися на правильній кандидатурі. Та і він сам такий, що видно було, гульки одне, а одруження повинно бути ’правильне’. Лікті кусає, плакала раніше часто.
Скоро_вчера• 12 ноября 2024
у меня знакомая встречались 7 лет. Он и предложение сделал даже. а она все никак не могла день свадьбы определить. То дата некрасивая, то платье не такое, то без бабушки замуж не пойдет. Он бросил это все кино. Расстались. Познакомился с девушкой- и через 4 месяца на ней женился. Женаты уже 14 лет, двое детей у них
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Я не в Україні живу, тут ’зустрічаються’ по 20 років, а потім одружуються на тих же людях. А ті кілька пар зі знайомих, які розійшлися, таки були одружені.
Тому роблю висновок: шлюб чи його відсутність нічого не міняє
вАлнуюся сильнА• 12 ноября 2024
Брат не тільки зустрічався, а жив з дівчиною більше 5 років. Розійшися і швидко одружилися з іншими обоє. Не шкодують. Кожен пішов своїм шляхом.
автор дамаБезСобачки • 12 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Да, встречалась 7 лет с одним
Вышла замуж за другого
Не то чтобы жалею, но однозначно я что-то не так наверное делаю...почему то жаль мне, что не сложилось (сходились, расходились, молодые очень) в итоге не знаю правильно ли я поступила, часто думаю что было бы, если бы ....🤦‍♀️
ТихоЯ• 12 ноября 2024
4 роки зустрічалась з хлопцем, він пропонував заміж, я не бачила його своїм чоловіком на той момент, але закінчувати стосунки теж було лінь, чи що... так і тягнулось, поки не остогидло остаточно і я таки їх завершила. Вийшла заміж за рік після знайомства з нинішнім чоловіком, все гаразд. У довгих ’зустрічаннях’ завжди є причина, хтось з пари точно не хоче чогось серйознішого.
АсобеннАя• 12 ноября 2024
Встречались пять лет - одноклассники, свадьба красивая, родители каждому золотую ложечку в ротик положили в виде квартир, машин и работы, доченька любимая родилась, через шесть лет ушла от первого мужа. И вышла замуж за любимого мужчину через 5 месяцев знакомства - 14 лет в браке.
автор дамаБезСобачки • 12 ноября 2024
Ответ дляДуб береза
Вышла за того же?
Зажуженная Жужжа• 12 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Как сложилась ее жизнь?
Дюагональ• 12 ноября 2024
Вдячна, що так склалося, зустрічалася з 15 років до 20, чекала його з армії. Вийшла заміж за іншого через три роки, щаслива з ним всі 25 років.
автор дамаБезСобачки • 12 ноября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Шкода її
Стріляний птах• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Если за 5 лет ничего толкового не сложилось то и дальше ничего хорошего б не вышло
Испортили б себе не 5 лет а 10
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
в мене було так само. З нею одразу почав спати, менш ніж за рік шлюб. Вже виїхали за кордон разом вони.
автор дамаБезСобачки • 12 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
В мене десь така ж картина. Не буває думок, що помилку зробили?
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну дуже розповсюджена ситуація, багато таких випадків
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляМания-Величия
А я вийшла заміж десь через півроку.
прям мої думки. Сильно любила його :/
Але зрозуміла що то не моя людина
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Испортили б себе не 5 лет а 10
автор дамаБезСобачки • 12 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
Боже і я 🤦‍♀️ (з 15 до 20, чекала з армії), тепер заміжня 2 роки (діточок немає) і якось так сумно, все думаю, що з тим би вийшло і що я помилку зробила, якась депресія чи шо
автор дамаБезСобачки • 12 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А у вас все добре?
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А у вас все добре?
Ну я в прифронтовому тож так собі звичайно. Після нього була в шлюбі, вже розлучилась
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляПирожкиня
Она из этого выходила очень тяжело
Мужики такие бессердечные. Я тоже страдала. Сейчас понимаю: глупо.
Просериарила молодость• 12 ноября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Не любил ту просто, бросил из за ерунды
Укр_жіночка• 12 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Шкода її
Так, дуже якось судьба до неї не лагідна. Вона людина не погана. Як і всі жінки сподівалась на краще і шукала кращого.