Домашка• 12 ноября 2024
Чому чоловік покидає вагітну жінку або жінку з грудною дитиною?
Домашка
• 12 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
Він живе з тією жінкою вже 12 років, а я щаслива з іншим, разом ми б не були щасливі, бо жити з некоханою людиною заради дитини і типу грати в сім´ю, це найгірше, що може статися, це вбиває, бо тебе не кохають і ти не потрібна.
а нащо дитину зробили тоді?
Залатавая• 12 ноября 2024
Ответ дляДомашка
а нащо дитину зробили тоді?
Бо тоді кохали один одного, а робити аборт я не захотіла на 5-му місяці, бо хотіла сина. До речі, мій колишній чоловік дуже гарний тато, сина обожнює і займається його вихованням нарівні зі мною.
Точная копия плова• 12 ноября 2024
Потому что стало скучно. Одни обязанности , никакого веселья, никакой свободы, сплошной день сурка. И да это сложное время и для матери. Просто ей некуда деться с подводной лодки.
Домашка
• 12 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
Значить все-таки кохали, а потім в такий короткий термін перекохали?
Залатавая• 12 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Ну звісно кохала, ми одружені були 3 роки до вагітності. А потім перекохала і я не писала, що в короткий термін, мені важко було ще роки 2 точно, потім я просто зрозуміла, що якщо тебе перестали любити, то не можна випрошувати це почуття, воно або є, або його немає і жити з некоханою людиною, або бути у шлюбі тим кого не кохають, це пекло.
Надежда наш компас• 12 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
бо інфантильна мамина царапинка
понавиховують бусінок, а дівчатам потім мучайся
у тік тоці часом потрапляється відео-тренд, де на весіллі мама нареченої тішиться, танцює, дуже щаслива, а от мама нареченого-обличчя ’унилоє гавно’, танцюють і плачуть. читаю коментарі-ви ображаєте мам синів!!! от спочатку народіть сина, а потім подивимось на вас! і в тому ж дусі
Роздратована шкіра• 12 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Положение может и тяжелое, но это не ответственность женщины и она к ней никаким боком не относится. Это совершенно разные истории.
Это совершенно одно и тоже, люди поступают непорядочно. И да,не имеет никакой разницы на кого направлена эта непорядочность на женщину или мужчину
Смячиком• 12 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Як можна від чоловіка обманом завагітніти??? Він не контролює себе чи не знає від чого діти беруться, чи жінка таємно взяла зразок сперми і зробила штучне запліднення???.
Есть такие что клянутся что принимают противозачаточные, а сами не принимают, есть такие кто говорит что точно не может иметь детей, а потом беременеют (это реальные примеры моих знакомых )
Смячиком• 12 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Презервативом пусть пользуется, чтоб коварные женщины не обманули.
Ну а ему то что, развернулся и ушел, устроился на минималку, чтобы платить копеечные алименты и забыл как страшный сон. Это ж женщины страдают потом со своими байстрюками
Домашка
• 12 ноября 2024
Ответ дляСмячиком
В тому то й річ....
Мне без сахара• 12 ноября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
от в кого синочки такі ’абіженкі’
в мамусів!
После шести ни-ни• 12 ноября 2024
Не часто кидають, все ж таки це засуджується суспільством, часто просто почитають поводити себе як шматок лайна що жінка сама тікає, а він бідний нещасний жаліється, що дружина така сяка розбила сім’ю
Домашка
• 12 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ким засуджується?
Всі підтримуюють ту ж Дорофєєву...
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
У меня знакомая , отментила таблетки, а мужу не сказала. У них- это второй брак и были дети у каждого. Получается, навязала ему ребенка