А шо сталося?• 12 ноября 2024
слабительное при переедании ккал
через сколько пить слабительное чтобы не набрать?
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2024
Это короткий путь в РПП. Лучше прогуляйтесь и не передайте в дальнейшем.
ЛеньГуглить_правда• 12 ноября 2024
Не обманывайте себя, никуда Ваши калории не денутся от слабительного, идите лучше по городу пройдитесь быстрым шагом, дома пол помойте, поубирайте, вот это точно будет полезней для фигуры
Намазюкана нішою• 12 ноября 2024
А как взаимосвязаны слабительное и калории?
Когда у вас сформировались фекалии в кишечнике, все калории оттуда уже давно усвоились. Вы тем, что сходили в туалет от них не избавитесь
Стильна штучка• 12 ноября 2024
Наступний раз зразу жуєш., смак в роті получаєш і в мисочку випльовуй
У мене таке враження, що останні пару днів частенько теми стосовно послаблюючого, переїдання і калорій.
Мені здається, що це все пише одна людина.
Якщо це так , то у автора проблеми з харчовою поведінкою. Зверніться до психолога чи до психіатра. Тому що далі ви не зможете нормально жити, ви будете в голові постійно рахувати калорії і думати як від них позбавитись.
Я сама таким страждала, тому знаю що кажу.
Дозвольте собі переїсти і не відчувати провину.