Евга-9246• 12 ноября 2024

Спитаю ще...

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3633432#a88...
Ось моя тема сьогодні зранку.
Подумала ще, напевно ж, якщо щось серйозне, то буде темпепатура підвищена, да?
вре_Динка• 12 ноября 2024
Ви до лікаря так і не наважилися звернутися?
автор Евга-9246 • 12 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Звернулась до сімейного, вона сказала, що без тимчасового захисту, це хіба по швидкій. А це напевно дуже дорого(
Монашка в миру• 12 ноября 2024
Ви хочете від кровотечі чи анемії померти? Не всі критичні стани супроводжуються високою температурою. В організму не завжди є сили боротись.
Монашка в миру• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Зрозумійте, що під час місячних внутрішня поверхня матки це велика відкрита рана, яка кровоточить. Якщо порушився механізм згортання крові чи звуження судин, то кровотеча не припиниться.
VitalinaB• 12 ноября 2024
Вранці тему не читала. Зараз перейшла за посиланням і прочитала. Згадайте, чи не піднімали ви чогось важкого?
В мене в підлітковому віці таке було, натаскалася буряків в селі і почалася кровотеча на другий день. Я думала місячні, через дві неділі лише мамі сказала , думала вже найгірше. Мама швидко відвела до гінеколога, та спитала причину і виписала таблетки( назву не писатиму) , вони швидко зупинили кровотечу. Наступного місяця і надалі все було ок.
zajka12• 12 ноября 2024
Вам там гінеколог написала Інна, транексам або спробуйте відвар крапиви, настоянка водного перцю. Три тампони за день, наче й не багато, але 9 днів інтенсивних явно перебор. Температура ні, не обов´язково.
zajka12• 12 ноября 2024
Як варіант може пошукайте лікаря в Україні, який вас проконсультує по телефону.
автор Евга-9246 • 12 ноября 2024
Ответ дляzajka12
А це ідея, дякую. Можна ж на онлайн консультацію записатись
автор Евга-9246 • 12 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Тут ліки всі інші, і всі за рецептом(
Odetta Furs• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Тут ліки всі інші, і всі за рецептом(
тут не до шуток уже - оно может так рвануть что еле скорая успеет на чистку по ургенту вас привезти! странная страна там где вы...вам узи нужно срочно осмотр на кресле и капельницы - если не остановится за сутки - то только чистка - можете сходить в аптеку и купить этамзилат - переведите там по своему
Анастасия К.• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Тут ліки всі інші, і всі за рецептом(
В какой вы стране?
zajka12• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Тут ліки всі інші, і всі за рецептом(
Ви дізнайтесь за швидку, може вона безкоштовна? В мене родич в германії в лагері захворів вірусом, то йому визвали швидку, 10днів госпіталізації безкоштовно все було.
Nerses• 12 ноября 2024
При кровотечениях нет температуры. Вам надо остановить его и найти источник , может полип есть. Однозначно нужен врач сейчас.