https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3633432#a88...
Ось моя тема сьогодні зранку.
Подумала ще, напевно ж, якщо щось серйозне, то буде темпепатура підвищена, да?
Ось моя тема сьогодні зранку.
Монашка в миру• 12 ноября 2024
Ви хочете від кровотечі чи анемії померти? Не всі критичні стани супроводжуються високою температурою. В організму не завжди є сили боротись.
Монашка в миру• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Звернулась до сімейного, вона сказала, що без тимчасового захисту, це хіба по швидкій. А це напевно дуже дорого(
Зрозумійте, що під час місячних внутрішня поверхня матки це велика відкрита рана, яка кровоточить. Якщо порушився механізм згортання крові чи звуження судин, то кровотеча не припиниться.
Вранці тему не читала. Зараз перейшла за посиланням і прочитала. Згадайте, чи не піднімали ви чогось важкого?
В мене в підлітковому віці таке було, натаскалася буряків в селі і почалася кровотеча на другий день. Я думала місячні, через дві неділі лише мамі сказала , думала вже найгірше. Мама швидко відвела до гінеколога, та спитала причину і виписала таблетки( назву не писатиму) , вони швидко зупинили кровотечу. Наступного місяця і надалі все було ок.
Odetta Furs• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Тут ліки всі інші, і всі за рецептом(
тут не до шуток уже - оно может так рвануть что еле скорая успеет на чистку по ургенту вас привезти! странная страна там где вы...вам узи нужно срочно осмотр на кресле и капельницы - если не остановится за сутки - то только чистка - можете сходить в аптеку и купить этамзилат - переведите там по своему
Анастасия К.• 12 ноября 2024
Ответ дляЕвга-9246
Тут ліки всі інші, і всі за рецептом(
В какой вы стране?