Прокачую сідниці• 13 ноября 2024
Світовідбиваючі елементи для одягу.
Підліток який носить все чорне.
Вертається з гуртка в темну пору років, треба метрів 50 пройти вздовж траси .
На сумку вже начіпляла браслетиків та значків.
Що можна з одягом придумати?
Жилетку, впевнена, буде " забувати" вдягнути.
Може є якісь елементи цікаві для одягу?
Що можна з одягом придумати?
Може є якісь елементи цікаві для одягу?
Ответ дляПопадалочка
І буде так само регулярно забувати чіпляти їх на руку.
В першу зиму блекауту купила доньці куртку з світловідбиваючої тканини.
Спеціально заміняла фонариком видно навіть метрів за 100-200
в первую военную зиму в Харькове, когда уже в 4 часа темень хоть глаз выколи таких ’приведений :)’ в темноте было очень много, Они действительно видны с огромного расстояния
Попадалочка• 13 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Я собі таку куртку хочу ))) тільки доовгу )
У мене зонт є. З світловідбивним кантом.
Воно того варте! Буквально вчора розмовляли, що на зиму тепер купуємо тільки світле!
А якщо дитина мала, а ще і ходить вздовж доріг, то тільки таку світловідбивайку...
Прокачую сідниці
• 13 ноября 2024
Ответ дляdulenok
зняти-надіти, надіти-загубити, толку 0 цілих 0 десятих
Так. Життя батьків підлітків не легке
Тому і шукаю варіанти.
Прокачую сідниці
• 13 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Так і в нас така була в 8 років.
А тепер всьо
Украиночка• 13 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Я завжди сину брала яскраві кольори та куртки/комбези з світловідбивачами. Таке, що б здалеку видно було. Але підлітки вже ж перебирають ). Он у Автора дочка чорне полюбляє :(
Я свого тринадцятирічного сина ледь на жовту куртку вмовила, замість чорної.. добре хоч нормально відноситься до світловідбиваючих «хвостів» брелків на рюкзаках. Та ще шнурки світловідбиваючі )
А собі я таку куртку як Ви показали я не знайшла (хочу довгу, бо мерзну.. а всі що бачила - куці ..)
Червона калина• 13 ноября 2024
Ответ дляPeggy
Самоклейтки может быть
Такого типа держатся намертво.
Клеить утюгом через пекарскую бумагу.
Я такими порванную куртку ремонтировала.
В синей в прошлом или позапрошлом году была детская куртка полностью из светоотражающей ткани.
Такого типа держатся намертво.
Клеить утюгом через пекарскую бумагу.
оо, супер. Спасибо. Таких не видела. Надо заказать
Мао_Мяо• 13 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
якщо в Україні то можна купити світловідбивну стрічку навіть і тут на кідстафі, я тільки що перевірила - є в продажу на метраж
В любой галантерее лента светоотражающая, в Еве налепки видела
Sektumsempra• 13 ноября 2024
я спеціально рюкзак купувала для цієї пори. Брала тут lumini_ua але ще на аліку хочу щось подивитись