Прокачую сідниці• 13 ноября 2024

Світовідбиваючі елементи для одягу.

Підліток який носить все чорне.
Вертається з гуртка в темну пору років, треба метрів 50 пройти вздовж траси .
На сумку вже начіпляла браслетиків та значків.
Що можна з одягом придумати?
Жилетку, впевнена, буде " забувати" вдягнути.
Може є якісь елементи цікаві для одягу?
Мовчу, але хочу• 13 ноября 2024
у нас та же история. детская куртка полностью черная. вышли на улицу и я афигела. надо зайти в швейный, поискать наклейки светоотражающие
Светка-пипетка• 13 ноября 2024
Ці штуки як лінійка, що самозгортається на руку прям на куртку. От такі
Почемучечка• 13 ноября 2024
Браслет на руку і ногу. Це найкраще видно водіям.
Такий, як на фото вище
Та легко!• 13 ноября 2024
Можна браслети на рукава та на ноги. Як водій, можу сказати, що їх добре видно, якщо вони вище причеплені.
Джинци на Флісі• 13 ноября 2024
Пусть фонарик на телефоне включает
Украиночка• 13 ноября 2024
Я своєму в минулому році шнурки світловідбиваючі купили )
Ще є різні нашивки/термоналіпки на одяг.
автор Прокачую сідниці • 13 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Вони в нас на сумці висять
Та легко!• 13 ноября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Пусть фонарик на телефоне включает
Він іде вздовж дороги, якщо спиною до руху, то фонарик не допоможе.
Та легко!• 13 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Вони в нас на сумці висять
Такі ж на рукава йому почепіть.
автор Прокачую сідниці • 13 ноября 2024
Ответ дляТа легко!
Такі ж на рукава йому почепіть.
Дякую
Украиночка• 13 ноября 2024
Ще отакі кліпси магнітні є. Різних кольорів. Можна на рукава чи капюшон чіпляти.
Volnat• 13 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Вони в нас на сумці висять
на рюкзак нашийте тканину світловідбиваючу, на куртку на спині та рукавах, не знаю де взяти, я б зрізала із сигнального жилету
dulenok• 13 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
такие классные, но их нужно не забывать одевать...а когда снимается верхняя одежда, они могут просто слететь с рукава. Лучше будет , если вы пришьете на рукав полоску светоотражающей ленты
dulenok• 13 ноября 2024
Ответ дляVolnat
в швейной фурнитуре продаются типа корсажных лент, но светотражающие. я нашивала
Volnat• 13 ноября 2024
Ответ дляdulenok
о, дякую
Дівка в намисті• 13 ноября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Я купила стрічку світловідбиваючу (вони є різної ширини), і в ательє доньці на пуховик пристрочили, ніби так і потрібно було. Міра була вимушена, бо вона шматок куртки вирвала. Але тепер ще й функцію безпеки виконує.
Украиночка• 13 ноября 2024
Ответ дляVolnat
Та є саме стрічки світловідбивні. Можна купити на тому ж промі.
Мовчу, але хочу• 13 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
супер, что такое есть вообще. и странно, как можно делать детскую одежду без отражателей... я не обратила внимание при покупке((
Дівка в намисті• 13 ноября 2024
Ответ дляVolnat
Продається різної ширини.
dulenok• 13 ноября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
я была рада, если бы и взрослые куртки делали хоть с какими-то светотражателями...бессмертные взрослые, перебегающие в темноте 6-полосную дорогу та еще радость для водителей
Мовчу, але хочу• 13 ноября 2024
Ответ дляdulenok
совершенно с вами согласна
Tanya_Krivets• 13 ноября 2024
Я понакупляла наклеєк і роздаю ось таким людям в чорному. Тобто виглядає це так - машина зупиняється, людина шарахається, я видаю наклейки і прошу налякану людину обліпити себе цими наклейками, їду далі.

гугліть - і буде вам щастя.

для справки -наклейки відпалають, іх треба таки пришивати.
dulenok• 13 ноября 2024
Ответ дляTanya_Krivets

гугліть - і буде вам щастя.

наклейки отпадают даже с рюкзака...надо намертво пришивать
Tanya_Krivets• 13 ноября 2024
Ответ дляdulenok
Я теж це ненавиджу, ремня б дала. Але даю наклейки.
але, підозрюю, що в 9 випадках з 10 - до сраки ті наклейки, прийшов додому - викинув!
Я шалунья• 13 ноября 2024
Ответ дляVolnat
якщо в Україні то можна купити світловідбивну стрічку навіть і тут на кідстафі, я тільки що перевірила - є в продажу на метраж
автор Прокачую сідниці • 13 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
О! Супер!
автор Прокачую сідниці • 13 ноября 2024
Ответ дляVolnat
Так вона ж не буде таке носити.
Щось таке аби мобільне. Зняти - надіти.
А якщо й наклейки на одяг щоб вдень не сильно виділялось
dulenok• 13 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Так вона ж не буде таке носити.
Щось таке аби мобільне. Зняти - надіти.
зняти-надіти, надіти-загубити, толку 0 цілих 0 десятих
Попадалочка• 13 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
І буде так само регулярно забувати чіпляти їх на руку.
В першу зиму блекауту купила доньці куртку з світловідбиваючої тканини.
Спеціально заміняла фонариком видно навіть метрів за 100-200
Украиночка• 13 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Я собі таку куртку хочу ))) тільки доовгу )

У мене зонт є. З світловідбивним кантом.