Закуйовджена життям• 13 ноября 2024

Питання до декароторів, хто займається встановленням фотозон

Чи можна на джокерний каркас натягнути плівку? Чи краще щось інше. Просто дома буду робити фотозону всіх цих нюансів не знаю
Морковку дай• 13 ноября 2024
Декароторы задумались
Не стесняюсь• 13 ноября 2024
Доки дочитала до ’фотозон’, думала, що це про якесь нове відгалуження квадроберів
Чесно брешу• 13 ноября 2024
Где-то с третьей попытки дошло понимание слова ’декаротори’...
автор Закуйовджена життям • 13 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Боже, всі такі ’грамотні’ Т9 ніколи не виправляло слова?
Чесно брешу• 13 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Обновите Т9. Он у Вас безграмотный.
Пешеходик• 13 ноября 2024
Що таке декаротор? гугл не зізнається.