Закуйовджена життям• 13 ноября 2024
Питання до декароторів, хто займається встановленням фотозон
Чи можна на джокерний каркас натягнути плівку? Чи краще щось інше. Просто дома буду робити фотозону всіх цих нюансів не знаю
Не стесняюсь• 13 ноября 2024
Доки дочитала до ’фотозон’, думала, що це про якесь нове відгалуження квадроберів
Закуйовджена життям
• 13 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Где-то с третьей попытки дошло понимание слова ’декаротори’...
Боже, всі такі ’грамотні’ Т9 ніколи не виправляло слова?
Чесно брешу• 13 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Обновите Т9. Он у Вас безграмотный.