Парасюха• 13 ноября 2024
Чи змінювали б ви роботу на моєму місці?
Зараз працюю в 10 хв. пішки від дому. Тиха, нудна робота, багато вільного часу. Але зп 14 тис. і трохи неадекватне керівництво. Зараз запрошують на роботу, дорога 30-40 хв. маршруткою, набагато більше роботи (але є плюс -цікавішої), але нормальне керівництво і зп на 10 тис. більше.
Упругая попка• 13 ноября 2024
30-40 минут в дороге это вполне приемлемо. Я как-то ездила по 1,5 часа в один конец.
Срочнокпсихологу• 13 ноября 2024
Я не за 14, ни за 24 работать с графиком 5/2 бы не стала. Независимо от длительности дороги на работу
Локшина на вухах• 13 ноября 2024
Звідки знаєте, що нормальне керівництво?
І ще залежить від вашого віку. Якщо дорога нормально переноситься, то можна спробувати за більші гроші
Мати тріля• 13 ноября 2024
Змінювати, особливо, якщо є перспективи росту на новому місці чи просто набудете якихось нових навичок і зможете потім рости десь ще.
І справа навіть не в зп, аив тому, що неадекватне керівництво рано чи пізно спричинить вигорання
Шкідлива молекула• 13 ноября 2024
Головний аргумент для мене- адекватне керівництво, на додачу до зп, так, змінила б
Мати тріля• 13 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Можливо, у вас геть різна кваліфікація з авторкою теми. Ми ж обговорюємо офери, які доступні авторці
Бюст Березуцкого• 13 ноября 2024
Це не тільки на 10 тис більше але майже в 2 рази більше, я за більшу зп і цікавішу роботу
Секс-Бомба• 13 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Харашо коли є муж бізнесмен
Латвийские_Номера• 13 ноября 2024
Мало 24 тис.
Ви більше будете на проїзд і їжу тратити
+іноді захочеться купити додому їжу, щоб не готувати, коли прийдете, бо буде вже пізно
І не факт, що 40 хв
Тому що зараз з тривогами/пробками важче добиратись
І не факт, що 40 хв
Секс-Бомба• 13 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я таких як ви, вже рік на ворк юа бачу, в обличчя впізнаю)))
Латвийские_Номера• 13 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
20-27 в основному і платять зараз всім (
Творю чудеса• 13 ноября 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Те саме хотіла запитати. Те, що хтось там сказав, ще нічого не означає. Не попрацюєш - не зрозумієш, нормальне,чи ні.
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляМавка
Я всегда выбираю больше зарплату. Хотя на вашу не пошла бы. Очень мало
В нашому місті на мою вакансію вилка 15-20 тис.
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Знаю, бо кума там підробляє на цій посаді, але за сімейними обставинами вже не може.
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А що по дітям? Їм потрібен ваш догляд?
Діти вже підлітки, догляд, як такий, вже не потрібен. Аби їжа в холодильнику була))
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Вопрос, о других доходах, муж? Дети ?
Є чоловік з ЗП, діти підлітки. Але якщо чоловіка мобілізують, то на 14 тис. я з дітьми точно не проживу
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Тобто основні сумніві через на 20хв довше їхати?
Також боюсь не справитись з новими обов’язками
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Мало 24 тис.
І не факт, що 40 хв
Я на заході, тут тривоги не так часто бувають. Поки що...
Парасюха
• 13 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Вигорання вже є. Я тут 7 років працюю
Бубль Гум)• 13 ноября 2024
Ответ дляПарасюха
Під лежачий камінь вода не тече. Боятись треба іншого. Чим довше будете сидіти на теперішній роботі, тим більший буде страх. Зарплата майже вдвічі більша, новий досвід, нові навички. Рух, розвиток.
220В• 13 ноября 2024
Я б поміняла , їхати не далеко , зп на порядок більша та й головне -цікава, бо треба ж себе в тонусі тримати )
Срочнокпсихологу• 14 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Пусть всем платят
Я за столько не работаю
Или работаю максимум 3 дня в неделю
Я за столько не работаю
Или работаю максимум 3 дня в неделю