Копуша• 13 ноября 2024
Камера зафіксувала, як жінка краде вазон в УПСЗН
В коментарях всі її виправдовують, мовляв, чого ганьбити людину за таку дрібницю
Звісно, що вчинок не тягне на кримінал, але й нормальним його назвати не можна.
Чи це у нас вже норма, брати все, що сподобалось, якщо воно не прибито цвяхами, не приварено автоненом, не прикручено намертво і виправдовуватись тим, що чиновники ж крадуть, то і нам можна?
Якесь дніще вже просто(
пу_пугренчик• 13 ноября 2024
Треба штрафи накладати. Тоді бажаючих менше буде. І серед односельчан прославити
Мрію про космос• 13 ноября 2024
Внучка в Польше учиться, у них в туалетах лежат прокладки, тампоны.
Про бумагу и прочее молчу, как вы думаете, у нас что лежит в туалетах?
Почему то считают, что мелочь, то можно забрать?
Альдебаран• 13 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
У нас не только забирают. Еще вредительством занимаются. В нашей школе поначалу была бумага, пока школьники ее в унитаз рулонами не начали запихивать
Мрію про космос• 13 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Отож, нам еще долго жить с такими людьми.
МатьЧасть• 13 ноября 2024
найдут и впаяют статью..
в этом весь наш народ.. который так мечтает хорошо жить
ага..
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Так захейтили в коментарях тих, хто виставив відео з цією жінкою
Моторошні троянди• 13 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Ну может, они впервые бумагу увидели)))
ЗаведУющая• 13 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Часто у наших закладах бачу прокладки і тампони у туалетах. Не було потреби брати. І певно у багатьох немає, оскільки вони там лежать. В громадських туалетах ситуація могла б бути іншою.
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
И кто то поставил ржущий смайл(((
Наверное, мама такого лидера, кидающего бумагу в школьный унитаз
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляМатьЧасть
найдут и впаяют статью..
ага..
Да за что там статью паять? Просто поступок гнилой, а общество его оправдывает в большинстве(
МатьЧасть• 13 ноября 2024
Ответ дляКопуша
ну, собственно это воровство))
еще и собственность государства)))
Пэрисхилтонша• 13 ноября 2024
Ой, автор. Я в обменке работаю, для удобства клиентов: ручка, резинки, калькулятор, бумага для заметок, дезинфектор для рук. Воруют все! Калькулятор приклеили, ручку привязали, дезинфектор тоже на скотч двусторонний прикрепили - бумагу просто пачку берут и в портмоне, резинки гроздями в карман. Думают не видно, под камерами))
ВундерКИНГ• 13 ноября 2024
Жесть! Чиновники и депутаты пол страны разворовали, а вы тут женщину с вазоном выкладываете. Фото депутата какого-то не хотите запостить?
Кукусики• 13 ноября 2024
Всі такі в білому пальто, аж гидко від вас. Звісно туалетний папір у громадській вбиральні ви не використовуєте, бо завжди маєте свій. І ніколи навіть гроші не підбирали з підлоги. Враховуючи, що тут сидять особи 30+, які застали буремні 90-ті, де точно всі брали все, що погано лежить. Фу на вас!
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляМатьЧасть
ну, собственно это воровство))
еще и собственность государства)))
Не думаю, что тот вазон инвентаризирован
Да и не в статье дело, а в человеческом свинстве
Ну поставили тот вазон для создания уюта в помещении в первую очередь для прсетителей, а посетители все растащить пытаются(
Еще б нагадили по среди холла, как орки((
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Вот таких комментариев там полно
Жесть ставить такой поступок в норму
ЗаведУющая• 13 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Взагалі не в тему. Туалетним папером користуються по потребі, а не рулон кладуть в сумку. Гроші на дорозі зовсім не зрозуміло до чого. Ну і якщо я не краду вазони, то це не значить, що я в ’білому пальто’.
Гостра на язик• 13 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Какие в тридцать буремни 90, мы тогда в штаны писали
младокошкина• 13 ноября 2024
У нас бюджетна організація, багато різних відвідувачів, забрали з холодильнику лоток з обідом (холодильник не замикається стоїть там де нема відвідувачів). Про мило в туалеті вже не говоримо, вкрали йоршик біля унітазу, а ви про вазон...
Кукусики• 13 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
Ви може і пісяли, я про осіб 30+. Тактовно сказала, нетактовно- баби під сраку літ, які в 90-ті ходили до школи, або вже закінчували її. Або ще старші.
Я_з_Франека• 13 ноября 2024
В нас теж крали, але на площі. Знаю, що крадуть люди гілочки, мовляв рости добре буде, але ці унікуми з корінням прямо.
Мама Карло• 13 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
У нас в ковид унитазы масками забили. Специально. Так как бумаги на тот момент уже не было из-за того, что или выбрасывали в окно или в унитаз рулонами.
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляКукусики
А в чем преступление воспользоваться ( а не засунуть рулон в сумку) туалетной бумагой?
Вы разницы не видите между воспользоваться предложеным по назначению и своровать чужое?
ВундерКИНГ• 13 ноября 2024
Ответ дляКопуша
Вот таких комментариев там полно
Жесть ставить такой поступок в норму
У вас страну украли! Землю! Будущее! А вы мышиной возней занимаетесь!
Кукусики• 13 ноября 2024
Ответ дляКопуша
Так якщо кожен скористається, то туалетний папір швидко закінчиться і його не буде. Тямите? Тобто не хтось вкрав, а всі потроху ВИКОРИСТАЛИ.
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
Я в 90-е в школу ходила, жизнь была трудной, но не воровала ни я, ни мои знакомые
Мастер Пис• 13 ноября 2024
Нічого дивного. Я той рік в квітнику перед будинком посадила великий кущ хризантем, на наступний день їх вже не було. Братова жінка постійно робить гарні композиції квітів в великих кашпо перед своїм магазином, і камери є, і місце людне, но люди постійно виривають і випорпують звідти рослини.
Путающаяся• 13 ноября 2024
Ответ дляКопуша
Вот таких комментариев там полно
Жесть ставить такой поступок в норму
злодійкуваті і продажні громадяни вибирають продажну і злодійську владу. Котра ж потім до нитки оббирає і обкрадає тих же злодійкуватих і продажних громадян. Такий собі замкнутий цикл, коли в суспільстві переважає частка продажних і злодійкуватих
Копуша
• 13 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
И что? Теперь я могу спокойно куда то зайти и натырить вазонов, нарыть растений на клумбах?
Директриссимо• 13 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Ну это школьники,они часто чудят.